Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Pre
24 °
Sht
34 °
Die
26 °
Hën
29 °
Mar
32 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

TAG

Brian Syzo

Kanosi 36-vjeçarin dhe i përplasi makinën në Pogradec, arrestohet i riu dhe shpallen në kërkim vëllezërit Syzo

Mario Xhangolli ka rënë në prangat e policisë pasi akuzohet si i përfshirë në dy ngjarje gjatë muajve të fundit në Pogradec. Dyshohet se 30-vjeçari,...

E akuzoi se i ka vënë GPS në makinë, flet Brian Syzo: S’kam lidhje me ngjarjen, duan të më bëjnë presion që mos dëshmoj...

Brian Syzo i akuzuar sot nga Eris Çekani si personi që mund t’i ketë vendosur në makinën e tij GPS, ka folur në lidhje...

Lajmet e fundit