Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Pre
24 °
Sht
34 °
Die
26 °
Hën
29 °
Mar
32 °
E premte, 22 Shtator, 2023

TAG

braksitet ne spital

Kjo është 18-vjeçarja që u vra nga bashkëjetuesi dhe shoku i tij

18-vjeçarja e cila u braktis në dyert e spitalit e vdekur ka shokuar mbarë opinionin publik. Së fundmi “Insajder” ka publikuar foton e të...

Lajmet e fundit