Tirana
moderate rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
100 %
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
20 °
E martë, 26 Shtator, 2023

TAG

Bojken Lako

Nuk fshihet më! Bojken Lako i bën urimin romantik partneres për ditëlindje

Prej disa muajsh në media po qarkullon lajmi se artisti i njohur Bojken Lako është në një histori të re dashurie. Aludimet nisën pasi Bojkeni...

Bojken Lako në një lidhje të re dashurie, kush është bjondja simpatike që i ka rrëmbyer zemrën këngëtarit (FOTO)

Këngëtari Bojken Lako u përfol së fundmi për lidhjen e re të dashurisë që  ai është duke përjetuar. Dyshimet lindën, pasi Bojkeni ndau një foto...

Rrezikoi dënim me burg për katër dritare pa leje, sqarohet Bojken Lako: Ishte një aksident,para ligjit jam i barabartë!

Këngëtari i njohur Bojken Lako është një ndër personazhet që ka tërhequr vëmendje së fundmi. Ai ka folur ditën e sotme për disa detaje nga...

Semi Jaupaj flet për raportet me Bojken Lakon: E kam shumë xhan, por…

Këngëtarja e njohur, Semi Jaupaj,ka folur mbrëmjen e djeshme për jetën e saj profesionale dhe atë private. Mes të tjerash këngëtarja foli edhe për raportet...

FOTO/ Pas ndarjes nga Semi, Bojken Lako bën publike lidhjen e re të dashurisë

Pas ndarjes nga këngëtarja Semi Jaupaj, Bojken Lako si duket ka gjetur sërish dashurinë. Ai ka lënë pas të kaluarën dhe ka nisur një romancë...

U dënua me 3 vite burg, Ulsi Manja takon këngëtarin Bojken Lako: Do të sjellë një projekt interesant

Ministri i Drejtësië Ulsi Manja ka takuar ditën e sotme këngëtarin Bojken Lako, i cili u dënua me tre vite burg, të konvertuar në...

Gjykata dënoi me 3 vite burg Bojken Lakon, Rama: Dënojnë këngëtarin për një “dritare” dhe mbrojnë ata që kanë pallate pa leje në bregdet

Kryeministri Edi Rama tha se PS do të mbështesë plotësisht SPAK, duke e inkurajuar për punën në rrugën për Drejtësin. Por duke iu referuar dënimit...

“Solidarizohem me Bojken Lakon”, Berisha: U dënua me tre vite burg se nuk pranoi t’i thurrte këngë Ramës

Ish-kryeministri Sali Berisha është ndalur te dënimi i këngëtarit Bojken Lako me 3 vite burg, të konvertuara në provë, duke akuzuar se është hakmarrje...

Dënimi i Bojken Lakos, shpërthen Paloka: Kolegët e tij “artistë” grabisin toka në bregdet! Rama hiqej sikur Bujar Lakon e kishte mik…

Deputeti i Partisë Demokratike Edi Paloka ka reaguar i revoltuar pas vendimit të gjykatës në Tiranë, e cila e dënoi këngëtarin Bojken Lako me...

Dënohet me 3 vite burg Bojken Lako

Gjykata e Tiranës ka dënuar me tre vite burg muzikantit Bojken Lako. Gjyqtari, Besnik Hoxha ka dhënë masën me tre vite burg për Lakon...

Lajmet e fundit