Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
33 %
3.1kmh
0 %
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
29 °
E enjte, 28 Shtator, 2023

TAG

Boeing 747

Gjumë në avion? Boeing 747 që ngjan me një hotel, ka 33 dhoma dhe 76 krevatë (Sa kushton një natë)

Në qytetin e Stokholmit në Suedi, Oscar Dios gjeti një ide të veçantë për të hapur biznesin e tij. Ai bleu...

Lajmet e fundit