Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
2.6kmh
75 %
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
Pre
29 °
Sht
26 °
E martë, 26 Shtator, 2023

TAG

bllokuar

U bllokuan në një zonë malore, policia shpëton pas operacionit të gjatë dy turistët francezë

Policia Alpine e FNSH Shkodër kanë shpëtuar dy turistë francezë, të cilët mbetën të bllokuar në një zonë tejet të vështirë malore, pranë përroit...

U bllokua për 18 orë në kanionet e Gramshit, flet 43-vjeçari: Ishte e frikshme, s’do të shkoja përsëri atje

Ka folur 43-vjeçari, i cili mbeti i bllokuar për 18 orë në kanionet e Gramshit. Ai u shpreh se i pëlqen natyra dhe se ka...

Protesta në Mbrostar për punimet e ByPassit të Fierit, reagon ARRSH: Asnjë familje nuk është e izoluar

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka reaguar lidhur me protestën e banorëve të Mbrostarit në Fier, të cilët ngrenë akuza se punimet në rrugën e ByPassit,...

Zbulohet letra, ja kush e ka bllokuar kryeprokurorin e ri

Komisioni i Shoqërisë Civile pranë Avokatit të Popullit mban peng zgjedhjen e kryeprokurorit të ri, duke përfshirë politikën shqiptare në një konflikt të panevojshëm...

Pasojat e uraganit “Irma”/ Shumë njerëz të bllokuar, vazhdojnë operacionet e kërkim-shpëtimit

Uragani “Irma” u qetësua, por pasojat që la pas janë të panumërueshme, në Florida dhe në të gjitha vendet që preku. ...

Çaste tmerri, zinxhiri njerëzor shpëton gruan nga përmbytjet (Video)

Një video amatore ka kapur momentin kur një grup këmbësorësh kanë formuar një zinxhir njerëzor për të shpëtuar një shofere të bllokuar nga përmbytjet....

Lajmet e fundit