Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
52 %
3.6kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
20 °
E hënë, 2 Tetor, 2023

TAG

Blendi Fevziu

 “Letra nga ferri”, Blendi Fevziu publikon foton e vjetër të Edi Ramës

Gazetari i njohur Blendi Fevziu ka ndarë në rrjetet sociale një foto të vjetër ku shfaqet kryeministri Rama dhe avokati Spartak Ngjela.  Fotoja mendohet...

Blendi Fevziu publikon pamjet: Kjo është vila në Kep Merli ku pushoi Dua Lipa dhe vajza e Trump

Moderatori dhe gazetari i njohur Blendi Fevziu ka publikuar pamjet e asaj që thotë se është vila më e madhe private në plazhin e...

FOTO/ Nga Fevziu, Arbana dhe Ermal Mamaqi, “Vip-at” që iu gëzuan fitores së kuqezinjve

Stadiumi “Air Albania” u mbush plot e përplot me tifozë të zjarrtë mbrëmjen e djeshme për të ndjekur nga afër ndeshjen Shqipëri-Poloni, ku kuqezinjtë...

Blendi Fevziu rrëfen takimin me nobelistin Ferid Murati: E takova në ’99, erdhi për të festuar lirinë e Kosovës

Moderatori dhe gazetari i njohur Blendi Fevziu, ka rrëfyer një takim që ka pasur 24 vite më parë me shqiptaro-amerikanin Ferid Murati, fitues i...

“Do dal kur e vërteta të marrë rrugë”, Arben Ahmetaj reagon nga arratia (MESAZHI)

Ish-ministri dhe deputeti socialist Arben Ahmetaj duket se nuk do të vijë në Shqipëri për t'u përballur me drejtësinë. Mbrëmjen e kësaj të enjteje...

Rrëmbimi i policëve, Blendi Fevziu: Shkelje e të drejtave ndërkombëtare, Kosova të ndërmarrë hapa urgjente!

Gazetari Blendi Fevziu e ka konsideruar shkelje e të drejtave ndërkombëtare, rrëmbimin e tre policëve të Kosovës nga forcat speciale të Serbisë në kufirin...

Blendi Fevziu kujton ish-ministrin e ndjerë, ndër të parët në Tiranë që lëvizte me motor vespa

Gazetari Blendi Fevziu ka përkujtuar ish-ministrin e Mbrojtjes, Luan Hajdaraga, i cili para disa vitesh ndërroi jetë. Teksa po flitej për motorët vespa, Fevziu...

Blendi Fevziu: Lidershipi i opozitës i paaftë, s’mund të thuash për një dekadë që u blenë votat

Blendi Fevziu ka folur për humbjen e thellë të opozitës në zgjedhjet e 14 majit, të cilën e cilësoi si jashtë çdo pritshmërie. I ftuar...

Blendi Fevziu feston sot ditëlindjen, dhe urimet më të veçanta i mori nga vajzat e tij (FOTO)

Blendi Fevziu është një ndër emrat dhe gazetarët më të suksseshëm në Shqipëri. Me një karrierë të gjatë në drejtimin e emisionit të tij...

Fevziu e priti me dajre në emision, Edi Rama “ia kthen” dhe vizaton portretin e tij (PAMJET)

Kryeministri Edi Rama është mbrëmjen e sotme i ftuar në emisionin "Opinion", ku është pritur nga drejtuesi Blendi Fevizu me dajre, një simbol i...

Lajmet e fundit