Tirana
light rain
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
88 %
0.5kmh
75 %
Die
25 °
Hën
25 °
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
E diel, 24 Shtator, 2023

TAG

Bledi Mane

“Do ta hash o trim”/ Plas debati mes Bledi Manes dhe Adriatik Lapaj, gazetari “i sulet”: Ta grisa cipën e hipokrizisë

Një postim i Bledi Manes ka iniciuar një debat virtual mes gazetarit dhe Adriatik Lapajt, i cili pak ditë më parë prezantoi zyrtarisht lëvizjen...

“Pas operacionit ‘Tempull’ çmimi i kokainës u rrit”, habit gazetari: Merret më shumë nga administrata dhe VIP-at

Operacioni “tempulli” që arrestoi një numër të madh personash që shpërdanin drogë në shkolla është në qendër të diksutimit. Gazetari i njohur, Bledi Mane është...

“Mosmirënjohëse amatore”, Bledi Mane “shpërthen” ndaj Nitës: Të nxorra nga “ngrirja” ku të kishin harruar

Përplasje të vazhdueshme ka pasur mes dy ish-banorëve të Big Brother Vip, Bledit dhe Nitës. Dy banorët u “martuan” brenda shtëpisë së madhe si pjesë...

“Vajzat e Kosovës janë të mira deri sa hapin gojën”, Nita reagon ashpër pas deklaratës së Bledi Manes

Ish-banorja e Big Brother ka komentuar një deklaratë të bërë nga ish-banori dhe gazetari Bledi Mane. Mane në një intervistë është shprehur se “vajzat e...

Habit banori i Big Brother: Kam bërë s*ks me të dyja gjinitë, kur isha në Londër…(VIDEO)

Që prej rikthimit në shtëpinë e “Big Brother Vip”, Bledi Mane nuk i ka kursyer ngacmimet dhe sulmet ndaj banorëve të tjerë. Gjatë një debati...

Nisin përplasjet mes Qetsorit dhe Bledit për “inatet” e vjetra: Çfarë gazetari je ti or burrë

Banorët që u rikthyen në Big Brother VIP duket se kanë sjellë edhe përplasje në shtëpinë e madhe. Në një debat ështëë përfshirë ditën e...

Avokatja e Qetsorit përgatit padinë ndaj Bledi Manes, pretendon se shpifi kur tha se ishin në burg bashkë

Pak ditë më parë, ish-konkurrenti i Big Brother, Bledi Mane tha se kishte qenë në burg me konkurrentin vlonjat Qetsor Ferrunaj. Bledi ironizoi duke thënë...

VIDEO/ “Me kamzhik dhe pranga, hajde pak këtu te lali”, Bledi dhe Ermiona fillojnë bisedat e “nxehta”: Kam 4 vite që nuk kam një...

Bledi dhe Ermiona janë përfshirë në një bisedë erotike. Teksa banorja më e re e shtëpisë po i tregonte se prej katër vitesh nuk...

“Bëj si them unë, mos bëj si bëj unë”, gazetari nxjerr “zbuluar” deputetët: Vetëm 39 prej tyre janë vaksinuar, 101 të tjerë gënjejnë

Teksa numri i të infektuarëve nga Covid është në rritje dhe ministrja Ogerta Manastirliu së bashku me kryeministrin, Edi Rama, bëjnë thirrje për vaksinim,...

Gazetari zbulon bashkëqeverisjen PS-PD dhe ndarjen e pushtetit: Presidente do të jetë Jozefina Topalli, Lulzim Basha kryetar Parlamenti, ndërsa Monika Kryemadhi…

Gazetari Bledi Mane ka zbuluar ditën e sotme se Partia Socialsite dhe ajo Demokratike do të bashkëqeverisin duke filluar nga shtatori.Ai tha në “Top...

Lajmet e fundit