Tirana
scattered clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
45 %
3.6kmh
40 %
Enj
28 °
Pre
34 °
Sht
34 °
Die
23 °
Hën
25 °
E enjte, 21 Shtator, 2023

TAG

Bledar Mneri

I dënuar me 25 vite burg për vrasje, ekstradohet nga Franca 43 vjeçari shqiptar (EMRI)

Bledar Mneri, 43 vjeç është ekstraduar nga Franca drejt Shqipërisë, i cili është dënuar me 25 vite burgim, për vrasje me paramendim. Ky shtetas ishte...

Zbardhet vrasja në Dajt, zbulohet autori që e qëlloi me 2 plumba në kokë: Ka vrarë një polic

Zbradhet vrasja e Vasil Bibës që ndodhi në vendin e quajtur Zabel, Komuna Dajt si dhe autori i saj. Autori dyshohet të jetë shtetasi Bledar...

Lajmet e fundit