Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
52 %
3.6kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
20 °
E hënë, 2 Tetor, 2023

TAG

big brother

VIDEO/ Valoni i futet në tualet, “shpërthen” Antonela: Të jetë hera e fundit që më futesh kur bëj dush

Valon Shehu ka qenë banori më i ri i cili hyri në shtëpinë më të famshme në Shqipëri. Që në momentin që këngëtari u...

Me varësen e Donaldit në qafë, Bora Zemani flet hapur për qëndrimin e saj ndaj aktorit dhe Semit: Pavarësisht provokimeve…

Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Big Brother” një nga temat për të cilat u diskutua ishte pse Semi ndërhyn në marrëdhënien e Donaldit dhe...

Fifi aktroi? Del për herë të parë VIDEO që nuk u transmetua, ja momenti kur këngëtarja shtrihet në tokë

Një situatë mjaft e pakëndshme ndodho mbrëmjen e djeshme në “Big Brother Vip”, kur Fifit i ra të fikët gjatë spekaklit. Ajo u ndje keq...

Arbër Hajdari humbi njeriun e shtrenjtë të familjes: Qofsh për në parajsën e Zotit!

Dita e djeshme ishte një ditë e zezë për shumë shqiptarë. 45 persona humbën jetën në një aksident tragjik në Bullgari ku autobusi u...

Sara nuk mban lotët, puthja e saj me Dj Pm xhindos Fifin: Për mua është shumë e rëndë

Puthja e Pajtimit dhe Sarës ka hapur debate në shtëpinë e “Big Brother”. Ka qenë Fifi ajo e cila e shqetësuar i është kundërvënë...

Krijohet çifti në “Big Brother VIP”? Dj Pm dhe Sara japin puthjen e parë

Pas shumë ngacmimesh dhe përqafimesh puthja e parë mes Dj PM dhe Sarës ka ardhur.  Në orët e para të mëngjesit të ditës së...

VIDEO/ Plas “debati”, Beniada e kundërshton, Beatrixi: Fëmijët duhet të rriten me nënë dhe babë, dy burra nuk mund ta edukojnë!

Loja e rradhës në “Big Brother Vip” ka në fokus tema sociale për të cilat banorët duhet të diskutojnë dhe të hapin debat me...

Habit Antonela me deklaratën: Unë po e pashë ish-të dashurin më vjen të bëj s*ks me të

Një nga temat më të diskutuara kohëve të fundit ka qenë dhe marrëdhënia e Donaldit me Bora Zemanin. Janë të lidhur apo nuk janë?...

Vip-ja Antonela “turbullon” ujrat, fillon të ngacmojë DJ PM, Sara nuk kontrollon veten: Do ta fus me gotë kokës!

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Antonela Berisha, është banorja më e re e shtëpisë më të famshme “Big Brother Vip”. Sa hyri në shtëpi ajo filloi të...

“Dua një mashkull ta puth, ju lutem ma sillni këtu”, Fifi nuk përmbahet dhe i kërkon Beniadës….(VIDEO)

Banorja e “Big Brother Vip”, Fifi ka filluar të ndjejë mungesën e një mashkulli në jetën e saj, ku nuk heziton ta shprehë këtë...

Lajmet e fundit