Tirana
light rain
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1kmh
40 %
Die
20 °
Hën
28 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

TAG

big brother

Donaldi harron “premtimin” që i bëri Borës, flirton hapur me Beatrixin

Marrëdhënia mes Donaldit dhe Beatrixit gjatë ditëve të fundit ka qenë kryefjala brenda në shtëpi. Sjelljet, veprimet kundrejt njëri-tjetrit duken si filtrime dhe këtë mendim...

Çfarë po ndodh? Big Brother jep njoftimin e rëndësishëm: Në shtëpi janë instaluar pajisjet e specializuara…

Big Brother Vip ka dhënë një njoftim të rëndësishëm pak minuta më parë. Në një postim në “facebook”, BBV njofton se do të ndalohet lëvizja...

“Do të bëja masakër me banorët”, habit opinionistja e Big Brother: Unë mund të vdisja, nuk qëndroj…

Opinionistja e spektaklit të “Big Brother Vip”, Balina Bodinaku ka folur për eksperiencën e saj si opinioniste, por edhe për jetën private. E pyetur...

Sabiani revoltohet me Einxhelin: Mos na trego brekët, ju kam parë me b*thë e sytjena këtu

Ditën e sotme banorët e “Big Brother Vip”kanë hapur një bisedë ku në fokus ka qenë jetersa me prindërit pas martese. Si në çdo debat...

E qeshur dhe duke kërcyer, miqtë zbulojnë gjendjen e Fifit pas largimit nga “Big Brother VIP”

Ditën e djeshme këngëtarja Fifi u detyrua që të braktiste përfundimisht shtëpinë e “Big Brother Vip”. Pas ngjarjeve  të fundit ajo vendosi që të kujdesej...

Ish-menaxheri i Fifit rrëfen problemet e saj shëndetësore: Nuk janë skenare! Është personi që di të përballojë çdo luftë

Ngjarjet e fundit në shtëpi kanë shtyrë Fifin që ditën e sotme të lërë shtëpinë e “Big Brother Vip”.   Situatat e krijuara në shtëpi...

Fifi la shtëpinë e “Big Brother”, pritet me përqafime dhe shumë dashuri jashtë dyerve të shtëpisë

Pas një sërë ngjarjesh në shtëpinë e “Big Brother Vip, Fifi ditën e sotme mori vendimin për të mos qënë më banorja e shtëpisë...

“Kam nevojë të merrem me shëndetin tim”, Fifi mes lotësh braktis përfundimisht shtëpinë e “Big Brother Vip”

Ngjarjet e fundit në shtëpi si duket kanë shtyrë këngëtaren Filloreta Reci ose ndryshe siç e njohin të gjithë me emrin e saj të...

“Kam frikë nga ilaçet”, pasi i ra të fikët, Fifi merr vendimin e papritur: Do bëj terapi pasi…

Fifi është një ndër konkurrentet më të përfolura në Big Brother. Gjatë dy ditëve të fundit ajo ka qenë kryefjala e mediave rozë, pasi...

VIDEO/ Valoni i futet në tualet, “shpërthen” Antonela: Të jetë hera e fundit që më futesh kur bëj dush

Valon Shehu ka qenë banori më i ri i cili hyri në shtëpinë më të famshme në Shqipëri. Që në momentin që këngëtari u...

Lajmet e fundit