Tirana
light rain
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1kmh
40 %
Die
20 °
Hën
28 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

TAG

big brother

Finalja e BBV s’do jetë në Air Albania, Eduart Grishaj zbulon surprizën e madhe: Kiara dhe Luizi martohen zyrtarisht të shtunën

Ashtu siç dihej sot po nuk ka “prime” të Big Brother, por është Fun Club i Big Brother. Në fillim të këtij emisoni është "marrë...

Luizit nuk i del e keqja me ish-banorin: Nuk ia fal Armaldos… (VIDEO)

Ish- banorët e Big Brother janë përmendur shpesh herë nga banorët e tjerë të cilët po shijojnë ditët e fundit në BBV. Mbrëmjen e djeshme...

“Sot është 1 Maji dita e fëmijëve”, VIDEO humoristike e Olta Gixharit po bën xhiron në rrjet

100 ditët e qëndrimit të saj në shtëpi Olta Gixhari tregoi se përveç “dramave” ka dhe sens humori. Gafa e saj brenda në shtëpi ku...

VIDEO/ Luizi shpërthen në lot: Ishte moment shumë i vështirë, kam tentuar t’i jap fund jetës…

Mbrëmja e djeshme në Big Brother ishte një natë ashtu si dhe pritej, plot emocione të forta, të qeshura dhe lot. Ishte radha e Luizit...

“Kafshoje gjuhën se…”, debat i ashpër mes Efit dhe Qetsorit: Mbylle, me mua qepe gojën

Me debate të ashpra është zhvilluar sonte gjysmëfinalja e Big Brother Vip Albania. Një përplasje të ashpër pati me Efit dhe Qetësorit. Gjatë debatit që...

“Janë pabuksa”, Robert Aliaj sqaron deklaratën: Nuk e kam me fansat e Luizit, por me ata që na kërcënojnë dhe fyejnë

Robert Aliaj tha dje se Kristin e sheh si finalistin e katërt dhe sipas tij ai duhej të kishte fituar më parë këtë status....

Efit nuk i del e keqja me Luizin: Është nga ata që marrin gratë dhe i mbyllin në shtëpi!

Një miqësi e kthyer në "armiqësi" është ajo e dy konkurrentëve të Big Brother Vip, Luiz Ejlli dhe Efi Dhedhes. Në Prime-in e djeshëm shpërgthyen...

Deklarata e Luizit për vajzat e “Përputhen”, Arbana: Nuk e bën një vajzë me ‘turp’ fakti që vendos të marrë pjesë në një program...

Diskutimi për vajzat që vijnë nga “Përputhen” zuri një vend të rëndësishëm gjatë mbrëmjes së djeshme në BBV. Ishte luizi ai i cili gjatë...

“Dea është bletë punëtore”, komentet se*siste të Luizit: Ka arritur në këtë pikë duke flirtuar me djemtë

Përveçse me Efin, Luizi përgjatë këtyre ditëve ka pasur debate të forta dhe me banoren tjetër të shtëisë, Dean. Këngëtari ka agravuar debatin deri në...

VIDEO/ Pasi ofendoi Efin, Arbana shpërthen ndaj Luizit: Po të të thoshin për Kiarën që shkon lidhet në BBV dhe bën dashuri poshtë jorganit

Një mbrëmje plot emocione dhe debate të forta ishte ajo e natës së kaluar në Big Brother Vip. Një deklaratë e Luizit lidhur me...

Lajmet e fundit