Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Sht
34 °
Die
25 °
Hën
27 °
Mar
32 °
Mër
29 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

TAG

besnik krapi

Jonida Vokshi mes lotësh rrëfen momentin e vështirë gjatë lindjes së vogëlushes: I ishte lidhur keq kordoni, e kishte ajo në dorë nëse do...

Më 18 qershor të vitit të kaluar, Jonida Vokshi u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë vogëlushen, Emin dhe gjatë...

Jonida Vokshi merr urimin e ndjerë për ditëlindje, partneri ‘zbulon padashje’ moshën e moderatores: Jam dorëzuar se ti do jesh…

Jonida Vokshi ka festuar ditëlindjen ku ka marrë urime të shumta. Por urimin më të veçantë moderatorja sigurisht e ka marrë nga bashkëshorti i...

‘Emi ju përqafon’, Jonida Vokshi publikon fotot e ëmbla dhe tregon për herë të parë fytyrën e vogëlushes së saj

Jonida Vokshi dhe aktori Besnik Krapi janë bërë prej kohësh prindër për herë të parë. Ata u bekuan me një vajzë,...

Jonida Vokshi i habiti të gjithë me trupin 5 ditë pas lindjes, Besniku merr ‘masa’ mos ta marrin mësysh

Çifti i njohur, Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi janë bërë prindër për herë të parë. Pak ditë më parë Jonida ka...

Pesë dita nga lindja, Jonida Vokshi i habit të gjithë me abdominalët e saj, ku barku? (FOTO)

Jonida Vokshi është bërë para pak ditësh  nënë për herë të parë. Lajmin si fillim e bëri me dije bashkëshorti i saj, Besnik Krapi....

Shpend Ahmeti ul këmbëkryq të ftuarit dhe ia merr këngës së Hajredin Pashës në dasmën e Jonida Vokshit (VIDEO)

Një atmosferë e ngrohtë është krijuar mbrëmjen e djeshme në dasmën e moderatores Jonida Vokshi. Mes të ftuarve ka qenë edhe...

Jonida Vokshi tregoi planet për martesë me aktorin e njohur, Dj Sardi zbulon romancën e re

Prej kohësh Dj Sardi ka qenë në qendër të medias për lidhjen me moderatoren Jonida Vokshi. Ndonëse ata as nuk e...

Lajmet e fundit