Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
52 %
3.6kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
20 °
E martë, 3 Tetor, 2023

TAG

Bes Kallaku

Mitingu i madh i Besit me amerikanët, brohoret për fitore por… (VIDEO)

"Mitingu i madh" i Bes Kallakut me amerikanët, brohoret për fitore por...akush “nuk ia var”. Ai që Besi thotë se është miting...

“Publikohet video-skandali. Masazhatorja që njeh gjithë qeverinë” (Video)

Sapo është publikuar video-skandali i ministrit shqiptar me masazhatoren… por në versionin e aktorit të humorit Bes Kallaku. “Ekskluzive... Video skandali i ministrit me...

Bluza me të cilën lëviz Bes Kallaku nëpër Tiranë. Do mahniteni!

Ky djalë di gjithnjë të na surprizojë dhe emocionojë. E kemi fjalën për aktorin e humorit aq të dashur për publikun shqiptar, Bes Kallakun....

Mamaqi-Kallakut: Ik e pirdhu! Besi: Mos më ngatërro me Edi Ramën, ke të bësh me skiftera (VIDEO)

Vazhdon përplasja e aktorëve Ermal Mamaqi dhe Besart Kallaku. Përmes humorit, gjatë gjithë këtyre ditëve, dy aktorët miq kanë dhuruar një spektakël të vërtetë e...

Bes Kallaku nxjerr film mafiozësh, ja kur shfaqet në kinema (VIDEO_trailer)

Duket se për “inat” të Ermal Mamaqit, Bes Kallaku ka vendosur të realizojë një film mafiozësh. Filmi do të shfaqet më datë...

Ermali zgjedh anglezin, Besi spanjollin për t’i thënë njëri-tjetrit “Ik p*****”. Shkon më tej rivalitetit mes aktorëve (VIDEO)

Prej ditësh tanimë, Ermal Mamaqi dhe Bes Kallaku po argëtojnë fansat e tyre përmes videove “diss” ndaj njëri tjetrit. Mamaqi ka...

Lajmet e fundit