Tirana
few clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
2.1kmh
20 %
Pre
27 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

TAG

berlin

Ministrja Ekonomi në Berlin: Shqipëria do të diversifikojë portofolin e turizmit

Në kuadër të panairit ndërkombëtar të turizmit ITB Berlin, Ministrja e Zhvillimit Ekonomik, Turizmit, Tregtisë dhe Sipërmarrjes, znj. Milva Ekonomi mori pjesë në konferencën...

Arti i kinezit me jelekët e shpëtimit të refugjatëve në Berlin shokon gjithë botën (VIDEO)

Qindra-mijëra refugjatë nga Siria kanë humbur jetën në detin Egje, nderkohë që artisti kinez, Ai Wei Wei ka “veshur” me mijëra jelekë shpëtimi kollonat...

Gjendet pako e dyshimtë në zyrën e Angela Merkel, evakuohet ndërtesa

Foto nga vendngjarja, "Reuters"

Lajmet e fundit