Tirana
light rain
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
88 %
0.5kmh
75 %
Die
25 °
Hën
25 °
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
E diel, 24 Shtator, 2023

TAG

Benet Beci

‘E ke vështirë të konkurrosh me Shkodrën’, Benet Beci ‘kokë më kokë’ me Pjerin Ndreun

Pas postimit të Edi Ramës mëngjesin e sotëm, ku shfaqej në foto me Pjerin Ndreun, ka reaguar Benet Beci. Kryebashkiaku shkodran i ka dhënë...

Edi Rama pi kafen e mëngjesit me Pjerin Ndreun, i zbulon “fiksimin e vjetër” kryebashkiakut lezhian: Po u bashkua me Benetin…

Kryeministri Edi Rama ka konsumuar kafen e mëngjesit me kryebashkiakun e Lezhës, Pjerin Ndreu. Ky takim mes tyre është zbuluar nga vetë kryeministri Rama...

E tmerrshme/ 10-vjeçarit i ngec dora në tubin e pishinës në Shkodër (PAMJET)

Një ngjarje e rëndë po dhe e pazakontë ka ndodhur në një nga pishinat e Shkodrës, ku një i mitur u bllokua pasi i...

Bardh Spahia i kërkon Benet Becit të japë dorëheqjen: Mos u fshih pas Edi Ramës

Ish-kryebashkiaku i Shkodrës, Bardh Spahia i ka kërkuar Benet Becit të japë dorëheqjen. Përmes një reagimi në rrjetet sociale, Spahia i kërkon pasuesit të...

Benet Beci në Kosovë, takohet me Albin Kurtin

Kryebashkiaku i Shkodrës, Benet Beci ka zhvilluar një vizitë në Kosovë, ku është takuar dhe me kryeministrin Albimn Kurti. Beci ka ndarë disa foto nga...

Kurti takon Benet Becin, në fokus një projekt infrastrukturor që lidh Gjakovën me Shkodrën

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka pritur ditën e sotme kryetarin e Bashkisë së Shkodrës, Benet Becin. Në fokus të takimit ishte rëndësia e bashkëpunimit...

Mali i Zi hap sezonin turistik, Rama krah bashkëshortes, Vjosa Osmani me dy vogëlushet e saj, mungon Albin Kurti

Fqinjët e Malit të Zi kanë hapur dje sezonin turistik me një koncert madhështor në Ulqin, ku kanë qenë të ftuar shumë politikanë rajonalë....

Rama ndan pamje nga Shkodra: Beneti po çliron rrugët nga regjimi i plehrave që mbulonin kazanët

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me pamje nga Shkodra. Një bashkie e fituar pas shumë vitesh nga PS, pasi ishte një bastion...

Bardh Spahia thotë se e priti Benet Becin me “kulturën e qytetarisë që është rritur”: I thashë se në Shkodër u blenë masivisht votat

Ish-kryetari i Bashkisë së Shkodrës, Bardh Spahia ka reaguar pasi i dorëzoi detyrën ditën e sotme rivalit të tij socialist, Benet Becit. Spahia thotë se...

Benet Beci merr detyrën: Ne do ta fillojmë që sot ndryshimin, Shkodra është e para!

Benet Beci ka marrë këtë të hënë detyrën si kryebashkiak i ri i Shkodrës. Këshilli Bashkiak është mbledhur dhe Beci është betuar si qytetari...

Lajmet e fundit