Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
52 %
3.6kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
20 °
E hënë, 2 Tetor, 2023

TAG

belind kellici

Lorenc Vanngjeli: Alimehmeti ka avantazh ndaj Këlliçit, por në fund fiton Veliaj!

Analisti Lorenc Vangjeli, deklaroi se më 14 maj 2023 në Shqipëri do të mbahen zgjedhjet vendore, por ato nuk janë zgjedhje administrative, por thjesht...

Gert Bogdani sfidon Këlliçin në primaret e PD-së, prezanton kandidaturën për kryebashkiak të Tiranës

Gert Bogdani është kandidati i dytë që i bashkohet procesit të primareve, për garën brenda PD-së që do të zgjedhë përfaqësuesin opozitar që garojë...

Kandidat i Primareve për Tiranën, Belind Këlliçi: Kam derdhur djersë për mandatin, por ky është moment historik për të rrëzuar Veliajn  

Belind Këlliçi është kandidati i parë zyrtar që do të hyjë në procesin e primareve për të kandiduar nën logon e koalicionit opozitar përballë...

Këlliçi zyrtarizon kandidaturën për primaret: Tirana po privatizohet nga mafia e ndërtimit me ndihmën e Veliajt

Deputeti i Partisë Demokratike, Belind Këlliçi ka shpallur kandidaturën për primaret në Partinë Demokratike, për kandidat të Bashkisë së Tiranës. Këlliçi është kandidati i...

Kandidimi i Këlliçit për Tiranën, Berisha: E përgëzoj!

Kreu i PD, Sali Berisha ka përgëzuar Belind Këlliçin, i cili sot dorëzoi  kandidaturën e tij, për t’u bërë pjesë e procesit të primareve...

Belind Këlliçi kandidat i primareve për Bashkinë e Tiranës

Belind Këlliçi pritet të dorëzojë sot kandidaturën e tij, për t’u bërë pjesë e procesit të primareve të Partisë Demokratike, për kandidatët e bashkive...

“Sfidant kryesor”, Noka konfirmon Këlliçin për garën në Tiranë

Deputeti i PD, Flamur Noka ka folur për bashkimin e PD, “Primaret” si dhe zgjedhjet vendore të 2023. Për bashkimin e PD, Noka tha se...

Belind Këlliçi zbardh bisedimet me Metën: Partia e Lirisë do na i lërë neve kandidatët, kërkon vetëm këshillat bashkiakë

Deputeti demokrat Belind Këlliçi ka thënë mbrëmjen e sotme se PD mund t'i propozojë e vetme kandidatët për zgjedhjet lokale që pritet të mbahen...

Këlliçi nxjerr e-mailin: Edi Ramës i anuluan darkën e punës, pas fjalimit arrogant dhe fyes në Këshillin e Europës

Deputeti i Partisë Demokratike Belind Këlliçi pretendon se kryeministrit Edi Rama i është anuluar ftesa për darkë pune nga lidershipi i Këshillit të Europës. Sipas...

Lirimi i Alqi Bllakos, Këlliçi: Rama u sigurua që nuk do të “këndojë” nga qelia

Deputeti Belind Këlliçi në një deklaratë për mediat nga selia e PD, komentoi lirimin nga burgu të ish-deputetit Alqi Bllako. Ky i fundit, sot,...

Lajmet e fundit