Tirana
scattered clouds
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
29 %
1.5kmh
40 %
Sht
35 °
Die
24 °
Hën
25 °
Mar
29 °
Mër
30 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

TAG

belind kellici

Këlliçi do heqë dorë nga mandati i deputetit, ja kush do e zëvendësojë në Kuvend

Belind Këlliçi është kandidati i Partisë Demokratike për kryetar i Bashkisë së Tiranës, si rrjedhojë ai do të heqë dorë nga mandati i deputetit...

Belind Këlliçi kandidat i PD për Bashkinë e Tiranës! Tërhiqet Alimehmeti: Ndjekim modelin amerikan, do jetë nën-kryetar

Belind Këlliçi do të jetë kandidati i Partisë Demokratike për Bashkinë e Tiranës në zgjedhjet vendore të 14 majit, 2023. Dy kandidatët e balotazhit të...

U nda në balotazh me Alimehmetin, Belind Këlliçi: Do shkojmë në raundin e dytë, garanci se opozita do ketë kandidat të fortë më 14...

Belind Këlliçi, deputet i PD dhe një nga kandidatët për primaret e Tiranës, falenderon demokratët që e kanë votuar. Ai ka marrë 48% të...

Belind Këlliçi shfaqet për herë të parë krah Annës, voton me të fejuarën në Primaret e Tiranës

Kandidati i Primareve për Tiranën, Belind Këlliçi është shfaqur me të fejuarën, Ana Shkeli në votim. Këlliçi shfaqet për herë të parë krah Shkrelit, teksa...

I moshuari bie në pusetë, Belind Këlliçi shpërndan foton: E shpëtuan të rinjtë e “Petro Ninit”

Deputeti demokrat Belind Këlliçi ka shpërndarë në llogarinë e tij foton e një të moshuari që ka rënë në një pusetë të hapur në...

Në prag të garës për Tiranën, Belind Këlliçi flet për Annën, nuk e fsheh më lidhjen me vajzën e gjuhëtares dhe arkitektit të njohur

Shumëkush e di dhe ai vetë ndihet krenar që ka zgjedhur për bashkudhëtare jete Annën, vajzën që dashuron librat. Për marrëdhënien me të flet...

Tirana që duam, do fitohet nga zemra dhe shpirti i banorëve të vet!

Nga Anta Muçaku Është 35 vjeç, i arsimuar në SHBA dhe një kampion tenisi. Është një pasardhës i Qazim Mulletit nga nëna e tij ndërsa...

Buxheti 2023, Këlliçi në Kuvend: Ktheni vëmendjen tek qytetarët, keni zbrazur vendin për të mbushur xhepat tuaj

Deputeti i PD, Belind Këlliçi ka folur në Kuvend në lidhje me buxhetin e 2023. Ai u bëri thirrje qytetarëve që të kthejnë vëmendjen...

PD mbyll primaret e Tiranës, cilët janë 7 KANDIDATËT që do garojnë për Bashkinë e kryeqytetit

Partia Demokratike ka njoftuar këtë të hënë përfundimin e afatit për kandidaturat që duan të garojnë për Bashkinë e Tiranës. Albana Vokshi ka njoftuar...

Garojnë të tre në primare/ Bogdani: Unë do bashkoj demokratët! Alimehmeti: Tiranës i duhet administrator; Këlliçi: Jam i sprovuar

Të tre kandidatët e Partisë Demokratike, të cilët kanë shpallur zyrtarisht kandidaturën për të marrë pjesë në primaret e kësaj force politike për Bashkinë...

Lajmet e fundit