Tirana
moderate rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
100 %
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
20 °
E martë, 26 Shtator, 2023

TAG

bashkoia e tiranes

Ish-deputetja e PD, Lajla Përnaska do të kandidojë për Bashkinë e Tiranës nën logon e PDIU-së

Partia Drejtësi Integrim dhe Unitet ka njoftuar zyrtarisht se kandidate për Kryetare Bashkie në Tiranë do të jetë ish deputetja e Partisë Demokratike Lajka...

Lajmet e fundit