Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1kmh
0 %
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
30 °
E enjte, 28 Shtator, 2023

TAG

bashkia e elbasanit

Luçiano Boçi mban fjalën e fundit: Kuvendi më ka pëlqyer për dinamikën dhe nervin që ka, por unë po iki te njerëzit e vërtetë,...

Deputeti demokrat Luçiano Boçi ka mbajtur këtë të enjte fjalën e fundit në Kuvend, pasi pritet të dorëzojë mandatin sepse kandidon për Bashkinë e...

Bashkia e Elbasanit tregon gjendjen shëndetësore të Ervin Saraçit, 37-vjeçari pësoi goditje cerebrale

Bashkia e Elbasanit ka lajmëruar publikun për gjendjen shëndetësore të nënkryetarit Ervin Saraçi. Përmes një postimi në rrjetet sociale, ata shkruajnë...

Lajmet e fundit