Tirana
broken clouds
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
30 %
4.1kmh
75 %
Mër
29 °
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
E mërkurë, 27 Shtator, 2023

TAG

bardh spahija

Një humbës si Bardh Spahija!

Bardh Spahise i ka humbur siguria dhe po mundohet me çdo kusht të kanalizojë këtë fund fushate tek viktimizimi. Ai po kërkon të bindë...

Shërbimi Check-Up, denoncon deputeti: Qeveria detyron personelin mjekësor t’i shërbejë Vilma Nushit

Deputeti Bardh Spahija hedh akuza ndaj qeverisë “Rama 2” se detyron personelin mjekësor t’i shërbejë për konçesionarit të Check-Up. Në një...

Lajmet e fundit