Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
34 %
4.1kmh
0 %
Enj
26 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
29 °
E enjte, 28 Shtator, 2023

TAG

barazim

Pikë e artë në Pragë, Shqipëria ndal Çekinë në shtëpi

Kombëtarja Shqiptare ka barazuar ndaj Republikës Çeke në Pragë me rezultatin 1-1 për ndeshjet kualifikuese të “Euro 2024”. Një ndeshje mjaft e mirë e kuqezinjve...

Kosova e pafat edhe përballë Andorrës, ndahet me barazim në “Fadil Vokrri”

Ka përfunduar në Prishtinë sfida mes Kosovës dhe Andorrës. Dardanët u ndalën sërish nga një barazim 1-1. Rezultati nuk tregon lojën e vërtetë që...

Lajmet e fundit