Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Sht
34 °
Die
25 °
Hën
27 °
Mar
32 °
Mër
29 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

TAG

banore

Zjarr i madh në një fshat në Belsh, banorët i bashkohen zjarrfikësve për të shuar flakët

Një zjarr i madh ka rënë ditën e sotme në fshatin Qafshkallë të Belshit. Bëhet me dije se zjarri ka përfshirë disa hektarë pyje...

Moti i pazakontë në Shqipëri, banorët e Kuçovës heqin breshërin me lopata (FOTO)

Moti në vendin tonë gjatë muajit maj ka qenë plot surpriza. Gjatë paradites, në vend kanë mbizotëruar temperaturat e larta dhe diell por pasditja ka...

Banorët në Kuçovë ndalojnë fadromën që po hidhte çakull elektoral: S’mund të tallen me ne

Banorët e fshatit Lumas në Kuçovë kanë ndalur një fadromë të një kompanie private që po hidhte çakull elekoral. Banorët teksa kanë ndalur mjetin janë...

Tensione në protestë, banorët e Bërxullës bllokojnë rrugën e Rinasit

Banorët e Bërxullës edhe sot kanë dalë në protestë. Shkak i ngritjes së vazhdueshme në protestë është bërë ndërtimi i rrugës Thumanë-Kashar, pjesë e...

“Ulja e taksave, rrit biznesin”, nga Yzebrishti Belind Këlliçi prezanton 5 angazhimet për Tiranën

Zona e Unazës së Re dhe Yzberishti, janë nga më të diskriminuarat nga Bashkia e Tiranës në raport me invetimet publike. Gjatë takimeve që...

“Kjo zonë s’ka asnjë investim”, Benet Beci takim me banorët e Dudas: Duhet bashkië që bën punët mirë dhe shpejt

Kandidati i PS për bashkinë e Shkodrës, Benet Beci ditën e sotme ka zhvilluar një takim me banorët në Dudas. Beci ka dëgjuar shqetësimet e...

Më të preferuarit e publikut, këta janë katër banorët që rikthehen në Big Brother VIP

Është mbyllur votimi dhe publiku ka marrë vendimin për të rikthyer katër nga banorët që kanë dalë nga shtëpia e madhe e Big Brother. Efi,...

S’kanë të ndalur surprizat në BBV, hapet televotimi për të rikthyer në lojë banorët e larguar

Nuk kanë të ndalur në këtë “prime” të Big Brother VIP të papriturat dhe suprizat. Pas daljes së Oltës, një tjetër e papritur u njoftua...

“Një bukuroshe si ti”, Butrint Imeri mesazh Jorit në BBV, ja reagimi i Kiarës (VIDEO)

“Big Love” është rubrika më e re në “Big Brother VIP” ku banorët kanë marrë mesazhet e fansave të tyre. Mirëpo sot një mesazh i...

Zbulohet banorja e re që do të futet në “Big Brother Vip” (FOTO)

Në shtëpinë e “Big Brother Vip” do të hyjë një banore e re. Sipas disa medieve bëhet fjalë për konkurrenten e “Përputhen”, Antoneta Koçi,...

Lajmet e fundit