Tirana
moderate rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
100 %
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
20 °
E martë, 26 Shtator, 2023

TAG

Bankers Petroleum

“Bankers Petroleum” në rrjetën e “Piranjave”, çfarë po paralajmëron emisioni investigativ

"Piranjat" do të transmetojnë këtë të premte një investigim për veprimtarinë e kompanisë së naftës "Bankers Petroleum. "A e ka respektuar vetë Bankers ligjin...

Autoriteti i Konkurrencës gjobit me 19.9 milionë lekë Bankers Petroleum

Autoriteti i Konkurrencës vendosi ditën e mërkurë të gjobisë kompaninë Bankers Petroleum me një gjobë prej afërsisht 19.9 milionë lekësh, për moszbatim të vendimeve...

E BUJSHME/ Pas 15 vitesh, IKMT-ja i pezullon aktivitetin “Bankers Petroleum Albania”, e gjobit edhe me 20 milionë lekë

Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit ka gjobitur me 2o milionë lekë kompaninë e naftës "Bankers Petroleum Albania". Gjithashtu, pas një inspektimi që është...

Drejtoria e Hidrakarbureve me Bankers Petroleum inspektojnë procesin e Sondës së Shërbimit në pusin 5124 (FOTO)

Drejtoria e Marrëveshjeve Hidrokarbure vijon bashkëpunimin dhe monitorimin e Kompanive Koncensionare në vend. Sot u zhvillua një inspektim nga ana e Drejtorisë së Marrëveshjeve...

Alarmi i Albpetrol: Bankers Petroleum po transferon para jashtë

Kompania publike Albpetrol, e cila mbikëqyr koncesionet e naftës, ka lëshuar alarmin se Bankers Petroleum po transferon para jashtë Shqipërisë, në një kohë që...

PLAS SKANDAL/ Shefat e ‘Bankers’ ndanë 500 mijë USD bonuse nga paratë e garancisë së shtetit

3 drejtuesit më të mëdhenj të kompanisë, drejtori ekzekutiv, shefi i financave dhe ai operacional, ndanë vetëm për veten e tyre 530 mijë dollare...

Autoriteti i Konkurrencës heton Bankers Petroleum: Dyshime për shkeljen e ligjit të ‘Mbrojtjes së Konkurrencës’

Autoriteti i Konkurrencës ka paralajmëruar se do të bëjë një hetim të thelluar ndaj ndërmarrjes Bankers Petroleum Albania LTD, i cili operon në tregun...

Mbyllja e rafinerisë së naftës në Ballsh, ‘Bankers Petroleum’ reagon publikisht: Ja cila është e vërteta, ‘Tosk Energji’ ndërpreu komunikimin me ne (DEKLARATA E...

Kompania ‘’Bankers Petroleum’’ reagoi për herë të parë për protestat e punëtorëve të rafinerisë së naftës së Ballshit pas mbylljes së saj nga ‘’Tosk...

Qeveria GJOBIT rëndë BANKERS Petroleum, 120 MILION EURO për evazion fiskal

Qeveria shqiptare gjobit kompaninë Bankers Petroleum me shifrën rekord 120 milionë euro për evazion të rëndë fiskal. Gjoba, e cila përbën dënimin më të...

Protesta në Fier, reagon Bankers Petroleum: Naftëtarët po përdoren nga Tosk Energji

Kompania Bankers Petroleum ka reaguar pas protestave të naftëtarëve në Fier, të cilët pretendojnë se puna në rafinerinerinë e kompanisë Tosk Energji është ndërprerë...

Lajmet e fundit