Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Pre
24 °
Sht
34 °
Die
26 °
Hën
29 °
Mar
32 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

TAG

banderola

FOTO/ Big Brother Vip “infekton” protestën e Berishës, ja banderola që kanë përzgjedhur

Të shumtë janë protestuesit të cilët janë mbledhur ditën e sotme para selisë blu për protestën e thirrur nga ish-kryeministri Sali Berisha. Me flamuj të...

“Mourinho” qëndron vetëm një ditë, banderola për trajnerin e Romës hiqet nga Universiteti i Tiranës

Pak orë para finalja së Ligës së Konferencës, Tirana ka përforcuar masat, duke shtuar forcat policore, kryesisht në zonën përreth stadiumit. Ajo që bie në...

Flutura Açka indinjohet me banderolën e Mourinhos: Prokuroria e Tiranës të nisë hetimet, në ballkonin tuaj bëni tifo për kë të doni

Deputetja demokrate Flutura Açka, reagon e indinjuar për banderolën e vendosur në Rektoratin e Tiranës, për trajnerin e Romës Joso Mourinho, dhe kërkon që...

Heqja e banderolave të LSI në Fier, flet Mehmetaj: Ambientet i kemi me qera, punonjësit e Bashkisë i hoqën me shkallë

Ditën e sotme LSI në qarkun e Fierit, kandidatja për deputete në këtë qark, Kejdi Mehmetaj, ka denoncuar se policia e Fierit, ka hequr...

Vangjel Tavo publikon fotot: Rilindas, s’ju vjen turp? Sot që vdiq Bashkimi vini banderola fushate në Gjirokastër?

Partia Socialiste dhe ajo Demokratike vendosën që ditën e sotme të mos zhvillonin asnjë aktivitet politik, pas ndarjes nga jeta të ish-deputeti Bashkim Fino.Por...

Video-Momenti kur studentët e Shkencave të Natyrës shpalosin banderolën për pedagogun: Boll na zhvatët MR. 700 €

Kjo është video që tregon momentin kur studentët e Shkencave të Natyrës shpalosin banderolën ku shkruhet “Boll i zhvatët studentët Mr 700 €”. ...

Çfarë shkruhej në banderolën gjigante që turqit hapën në stadium në ndeshjen kundër Kosovës

Gjatë momentit kur luheshin himnet e Turqisë dhe Kosovës në stadiumin e Antalias, tifozët vendas shpalosën një banderolë gjigante me hartën e shtetit të...

Lajmet e fundit