Tirana
light rain
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1.5kmh
75 %
Die
24 °
Hën
28 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

TAG

babai

“Nusja po mashtron,” flet babai i Aurel Kurtit: E nxirrte vajzën çdo javë në lokal

Babai i Aurel Kurtit i ka dal në mbrojtje 28 vjeçarit, i cili ndodhet pas hekurave pasi akuzohet nga gruaja e tij 22 vjeç...

Habit babai i Meghan Markle, i kërkon të bijës falje

Babai i Meghan Markle, Thomas Markle, i la të gjithë të befasuar me lëvizjen e tij të fundit, duke i kërkuar falje vajzës së...

Hakmarrja për familjen e të ndjerës Mahsa Amini, autoritetet iraniane i arrestojnë të atin

Një vit që nga protestat mbarëkombëtare pas vdekjes në paraburgim të Mahsa Amini, ngacmimet e grave dhe vajzave nga autoritetet iraniane janë në rritje,...

Hashim Thaçi lë qelinë, ish-presidenti mbërrin në Kosovë (Arsyeja)

Ish-presidenti Hashim Thaçi ka mbërritur në Kosovë për një vizitë familjare. Bëhet me dije se Thaçit i është aprovuar kërkesa nga ana e Dhomave të...

Ndodh në Sarandë: 24 vjeçarja kallëzon në polici babain se ka kryer marrëdhënie seksuale me të

Një ngjarje e rëndë raportohet nga Saranda, ku një vajzë 24 vjeçe ka kallëzuar në polici se ka kryer marrëdhënie seksuale më babain e...

Pamje shqetësuese/ Babai në Tiranë zhyt foshnjën nën ujë, fëmija qan dhe nxjerr shkumë nga goja

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur ditën e djeshme në një nga komplekset e pishinave në kryeqytet, Tiranë. “Joq” ka publikuar pamje shqetësuese ku një...

Tragjedi në Kavajë, mbytet në det babai me dy djemtë

Një ngjarje tragjike ka ndodhur ditën e sotme në plazhin e Vilë-bashtovës në Kavajë, ku janë mbytur tre persona. Bëhet me dije se është mbytur...

FOTO: Këta janë Gjokë dhe Eduart Gurra, u vranë mbi themelet e shtëpisë së djegur një natë më parë

Gjokë dhe Eduart Gurra, babë e bir kanë mbetur të vdekur pasditen e sotme në fshatin Sumë të Dukagjinit. Ata kishin shkuar në rrënojat...

24 vjeçari bën babain për spital, mjekët e Korçës e nisin me urgjencë te Trauma

Një 24 vjeçar është arrestuar nga Policia e Korçës, pasi mesditën e sotme ka dhunuar me sende të forta në kokë babain e tij....

Zi në familjen e politikanes socialiste, ndërron jetë babai i Ermonela Felajt

Familja e nënkryetares së Kuvendit të Shqipërisë, Ermonela Felaj sot është në zi, pasi kanë humbur babain. Lajmin e trishtë e ka bërë me dije...

Lajmet e fundit