Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Pre
24 °
Sht
34 °
Die
26 °
Hën
29 °
Mar
32 °
E premte, 22 Shtator, 2023

TAG

avenir peka

Ish-zv/ministri: Ashtu si PD, edhe te socialistët ka dy fraksione! Një është mes bulevardit dhe tjetri është burgu 313

Ish-zëvendësministri i Brendshëm, Avenir Peka thotë se kryeministri Edi Rama dhe kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj do të ketë probleme me drejtësinë, para zgjedhjeve...

E BUJSHME/ PD nis votimin e kandidatëve nga anëtarësia, del lista e parë me EMRA, mungon Flamur Noka, kualifikohet vëllai i Çim Pekës

Anëtarët e PD janë thirrur të votojnë në bllok për listën e kandidatëve ose të refuzojnë një prej tyre. Me vendim...

Plas në media: Vëllai i Çim Pekës takoi ish-kryespiunin maqedonas? TCH “aludon” se ishte Buzhala. Ky quan Sokol Ballën porno star

Disa nga emrat më të njohur të gazetarisë shqiptare janë përfshirë në akuza dhe ofendime përmes shkrmeve dhe lajmeve në mediat e tyre. ...

Lajmet e fundit