Tirana
light rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
4.6kmh
40 %
Hën
19 °
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
Pre
29 °
E hënë, 25 Shtator, 2023

TAG

autoret

Këta janë dy autorët që masakruan me thikë Luljeta Prezën në Durrës (FOTO)

Personat që shihni mëposhtë në foto janë dy autorët, Aldo Ibrahimi dhe Ylli Grabovari, të cilë vranë në mënyrë makabër 32-vjeçaren Luljeta Preza. Luljeta Preza,...

Policia identifikon autorët e zjarrvënieve: U kërkuam dhe barinjve të jenë të kujdesshëm

Policia e Shtetit njofton se deri dje nga strukturat e saj janë konstatuar 17 raste të shkatërrimit të pronës me zjarr, për 14 nga...

Vrasja në Lezhë, flet dëshmitari 16-vjeçar: Autorët ikën me makinë të zezë, u tmerrova dhe shkova pas lokalit

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga vrasja e Nikolin Lekstakaj ditën e sotme në Lezhë. 42-vjeçari, i cili njihej me nofkën ”Toli”, u...

Thyen posterat e kandidatit Safet Gjici në Kukës, Policia identifikon dy autorët

Policia e Kukësit ka vënë nën hetim dy autorët e dyshuar për dëmtimin e posterit të Safet Gjicit në Kukës. Sipas njoftimit të Policisë mësohet...

Ekspertët gjejnë gjurmë ADN-je në një gëzhojë, prova e vetme që mund të zbardhë sulmin ndaj Top Channel, do dërgohet në selinë e Europol

Një gjurmë ADN-je në gëzhojën e gjetur brenda makinës që u përdor në sulmin ndaj Top Channel është prova e vetme deri më tani,...

Klodiana Lala tregon detaje: Një pjesë e stafit u largua pak minuta para sulmit! Roja po ngrohej në kabinën e tij, plumbi e kapi...

Gazetarja Klodiana Lala ka treguar detaje të reja nga sulmi i rëndë me armë që ndodhi pak pas mesnate ndaj televizionit kombëtar Top Channel....

“BMW”-ja e djegur dhe tre automatikë, Policia: Autorët e “Don Boskos” e dogjën makinën në Ishëm, gjetëm dhe armët

Makina e autorëve të vrasjes së mbrëmshme në zonën e Don Boskos në Tiranë, është gjetur e djegur në territorin e komunës Ishëm, në...

Ndodh në Vaun e Dejës, dy persona djegin stallën me bagëti dhe rrahin tre policët që shkuan ti arrestonin (EMRAT)

Një ngjarje e rëndë është regjisturar mbrëmjen e djeshme në zonën e quajtur Fshati i Ri, në Bashkinë e Vaut të Dejës. Sipas informacioneve paraprake...

Policia e Durrësit zbulon autorët e kamerave: Kontrolloheshin nga Dubai, në Shijak i kishte fisi Avdyli! 18 u zbuluan në Nikël e Krujë

Dyzetë e shtatë kamera të vendosura në mënyrë të paligjshme në territorin nën administrim të Drejtorisë Vendore të Policisë Durrës, janë zbuluar dhe çmontuar...

Shpërthimi në Përrenjas, policia zbardh ngjarjen: Rei Karriqi dhe Arjan Pino hodhën granatë në verandën e lokalit

Është zbardhur ngjarja e ndodhu në Përrenjas, ku mesnatën e së hënës u raportuar një shpërthim në një lokal. Sipas policisë mësohet se dy autorët...

Lajmet e fundit