Tirana
moderate rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
100 %
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
20 °
E martë, 26 Shtator, 2023

TAG

autore

DETAJE nga sulmi: Një person eci më këmbë drejt TCH dhe njoftoi atentatorët, dy prej tyre hapën zjarr…

Detaje të reja kanë në dritë në lidhje me sulmin me armë drejt Top Channel, ku mbeti i vrarë punonjësi i sigurisë, Pal Kola. ...

I thyen krahun drejtorit të OSHEE në Lezhë, lihen në burg dy autorët (EMRAT)

Gjykata e Lezhës ka caktuar sot masën e sigurisë “arrest me burg” për Leonard Pepën dhe Sebastiano Malotajn, të cilët akuzohen si autorë të...

FOTO-VIDEO/ E shtrirë përtokë, MOMENTI kur policia turke mësyn në banesë dhe arreston autoren që vendosi bombën në Stamboll

Policia turke ka publikuar pamjet nga arrestimi i autores së dyshuar të sulmit në Stamboll. Në video shihen forcat speciale të policisë teksa hyjnë në...

Grabitja e filialit të bankës në Koplik, zbardhen detaje të reja, ja sa para morën autorët

Detaje të reja janë zbardhur nga grabitja në filialin e një banke private të nivelit të dytë në Koplik. Bëhet me dije se autorë kanë...

Makina e autorëve nuk ndizej dhe morën atë të viktimës, gjendet në Kavajë mjeti i Albi Bashaliut që u ekzekutua në Peqin

Është gjetur në Kavajë makina e viktimës, Albi Bashaliu, mjet të cilën e morën autorët për t’u larguar nga vendngjarja pasi ekzekutuan 32-vjeçarin në...

Sulmi me breshëri plumbash drejt hotel ‘Volorekës’, shkon në 7 numri i të arrestuarve: Si u kapën organizatorët dhe ekzekutori, njëri hiqej si avokat...

Policia e Shtetit ka njoftuar se ka vënë në pranga organizatorët e sulmit të hotelit Voloreka në Tushemisht si dhe disa persona të tjerë...

Vrasja e administratorit në Vlorë, vendoset masa e sigurisë për tre të rinjtë e arrestuar  

Gjykata ka vendosur masën 'arrest me burg' për tre autorët e dyshuar për vrasjen e administratorit të Kotes, Argjil Gjoka. Tre...

Vrasja e dy kushërinjve në Laç, njëri prej autorëve shpërthen në lot gjatë seancës: Nuk doja…

Mësohet se familja dhe të afërmit e fisit Bushi janë ngujuar në banesat e tyre për shkak të frikës së gjakmarrjes, siç e...

Autorë të 5 grabitjeve, arrestohen 3 të rinj në Elbasan

Policia e Elbasanit ka arrestuar 3 persona të dyshuar si autorë të 5 grabitjeve. Mësohet se në pranga janë vënë shtetasit ...

Të shtëna me armë në Durrës, zbardhet ngjarja, në kërkim autorët

Policia e Durrësit ka identifikuar autorët e ngjarjes së ndodhur ditën e djeshme në lagjen nr 17 në Durrës. Shpallen në...

Lajmet e fundit