Tirana
light rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
4.6kmh
40 %
Hën
19 °
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
Pre
29 °
E hënë, 25 Shtator, 2023

TAG

aurela gace

Çfarë ndodhi?! Aurela Gaçe merr vendimin: Prej 11 vitesh performanca live, nuk do të jem më…

Aurela Gaçe është një ndër këngëtaret më të pëlqyera  për publikun shqiptar dhe jo vetëm.  Prej vitesh mbretëresha e muzikës shqiptare këndon”live” në koncerte...

Aurela Gaçe i thotë “JO” tani bashkëpunimit me Luiz Ejllin!

Gjatë qëndrimit në shtëpinë e Big Brother Vip, Luiz Ejlli përmenti disa artistë të cilët i vlerëson dhe ka respekt, një prej tyre ishte...

Artistët vishen “kuqezi”, FSHF mbledh këngëtarët, aktorët, kompozitorë e regjisorë për të kërkuar mbështetje për Euro2024: Arti dhe sporti rrinë kaq bukur bashkë

Një mbrëmje kuqezi për të kërkuar mbështetjen e artistëve. Kjo ishte ideja e fundit e FSHF që mbrëmjen e djeshme mblodhi në ambientet e...

UNIKE si AURELA GAÇE, e tund skenën e këngës dhe të sjell përjetime të reja e të vjetra me albumin e ri

Vajza nga Llakatundi, edhe pse është 48 vjeç e tundi dje në Venue Club. Unike siç vetë ajo është, prezantoi përpara miqve, shokëve, dashamirësve,...

Nuk këndoi mbrëmë në Festivalin e Këngës në RTSH, Aurela Gaçe: Më fshinë nga historia, as në promo…

Nata e tretë e Festivalit të Këngës në RTSH, e cila ishte dedikuar historisë së këtij eventi, risolli në skenë këngë të paharrueshme në...

“Më kritikon të mos shkoj me femra”, këngëtari shqiptar rrëfen si e kapi gruaja mat dhe situatën e sikletshme me Aurela Gaçen

Këngëtari i njohur Gëzim Nika ka folur së fundmi në lidhje me marrëdhënien që ai ka me bashkëshorten, Anxhelinën, për të cilën u shpreh...

Albano Bogdo: Vetëm Aurela Gaçe mund të më bëjë po*dhë mua, asnjë tjetër!

Aktori i humorit shqiptar, Albano Bogdo, ka rrëfyer disa të pathëna për jetën e tij, si dhe ngjarje e histori të çuditshme të jetës. Ai...

Yjet e televizionit dhe muzikës shqiptare në mbështetje të Kombëtares shqiptare

Kombëtarja shqiptare e futbollit po vazhdon përgatitjet intensive për ndeshjet e rëndësishme të Ligës së Kombeve, ku nesër do të përballet me Izraelin në...

“Kush e do punën dhe familjen gjen mundësi të çojë të ardhura në shtëpi”, Aurela Gaçe tregon historinë e dy mësueseve që gjatë verës...

Këngëtarja Aurela Gaçe së fundmi ka ndarë me ndjekësit një histori e cila i ka ndodhur gjatë verës kur ajo performonte nëpër koncerte. Përmes një...

“Diçka më goditi në fytyrë, mu sul si bishë”, Aurela Gaçe përlot me shkrimin për 7 vjeçaren: O mami nuk të shoh dot, as...

Tragjedia e Himarës tronditi të madh dhe të vogël. Çdo familje shqiptare po përjeton dhimbjen e familjes Avdia që ditën e djeshme humbën vogelushen...

Lajmet e fundit