Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
50 %
0.5kmh
40 %
Sht
34 °
Die
24 °
Hën
25 °
Mar
29 °
Mër
30 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

TAG

astrit patozi

Astrit Patozi largohet nga politika, televizioni i njohur i beson postin e Drejtorit

Politikani dhe ish-drejtuesi i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi duket se ka vendosur të largohet përfundimisht nga politika. Pas viteve të vështira që kur Basha...

Sulmet e Berishës ndaj SHBA, Patozi: Alibi për humbjen, për të thënë i kisha të gjithë kundër

Agjendën e zyrtarit të lartë amerikan, Gabriel Escobar, në prag të nisjes së fushatës elektorale, që nuk parashikon një takim me drejtuesit e koalicionit...

Astrit Patozi: Gara për 14 majin në Tiranë nuk ka rivalitet! Përgjegjës Berisha-Meta dhe PD zyrtare

Ish-kreu i Bindje Demokratike Astrit Patozi ka folur sot për  zgjedhjet e 14 vendore të majit dhe situatën në  PD. Ai u shpreh në një...

Shehi marrëveshje me Patozin, kusht PD-së për kandidatët në zgjedhjet e 14 Majit

Dashamir Shehi i LZHK-së dhe Astrit Patozi i Bindjes Demokratike kanë zyrtarizuar këtë të premte marrëveshjen për koalicion të përbashkët në zgjedhjet e 14...

Astrit Patozi pranë koalicionit me Dash Shehin: Na bashkojnë shumë gjëra, presim dhe parti të tjera

Kreu i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi, është shprehur se në këto zgjedhje e gjen veten më afër Lëvizjes për Zhvillim Kombëtar të Dashamir Shehit,...

Astrit Patozi: Amerika ka të drejtë edhe kur gabon

Shkruan Astrit Patozi Të mërziturit me Amerikën kanë kohë që nuk fshihen më në Shqipëri. Dhe mirë bëjnë, sepse kjo është një gjë që lejohet,...

Patozi njofton koalicionin e MADH: Garojmë në 14 maj krah nismës Thurje dhe LZHK, gati edhe për parlamentaret

Përfaqësuesi i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi ka njoftuar se BD do të garojë në zgjedhjet vendore të 14 majit, në koalicion me nismën “Thurje”...

Rudina Hajdari: Të ishte gjallë babai im, nuk do ishte Basha në PD! Ia kthen Patozi: As ti nuk do ishe

Ish-deputetja Rudina Hajdari, teksa fliste për "8 Dhjetorin" është shprehur se po të ishte gjallë babai i saj, Azem Hajdari, Lulzim Basha nuk do...

Patozi për largimin e Dumës: Ç’po ndodh në PD që deputetët po ikin, ngjasojnë me shqiptarët që largohen nga atdheu pa kthyer kokën

Ish-kryetari i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi, ka reaguar pas dorëheqjes së Grida Dumës nga  posti i deputetes. Ai shkruan se lajmi nuk është largimi i...

Do të marrë mandatin pas dorëheqjes së Rushajt, Astrit Patozi i drejtohet Petrit Dodës: E ke falë Bindjes Demokratike dhe Myslym Murrizit

Ish-kryetari i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi, ka reaguar pas dorëheqjes së Alfred Rushaj nga  posti i deputetit dhe kalimin e mandatit pasardhësit të tij...

Lajmet e fundit