Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Sht
34 °
Die
25 °
Hën
27 °
Mar
32 °
Mër
29 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

TAG

astri

“Ik ti ore të *i*sha robt”, sherr mes të rinjve në Astir, përdorin dhe shkopa bejsbolli (VIDEO)

Një sherr mes disa të rinjve ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Astir. Siç shihet edhe nga pamjet e publikuara, një qytetar ka filmuar...

Zjarri në garazhin e pallatit në Astir, Policia: Janë lënduar 8 persona dhe janë djegur 4 automjete

Një zjarr ka rënë në  orët e para të mëngjesit të sotëm në një garazhin e një pallati në Astir, ku janë lënduar 8...

Lajmet e fundit