Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
1kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

TAG

ASTIR

Shkrumbohet BMW-ja, bllokohet qarkullimi në Astir

Një automjet është djegur pak minuta më parë në në Astir, duke shkaktuar edhe bllokimin e qarkullimit të automjeteve në arterien kryesore të Unazës...

Zjarr në parkingun e pallatit në Tiranë, dyshohet se pronari i vuri flakën makinës

Flakët e zjarrit kanë përfshirë parkingun e një pallati në zonën e Astirit në Tiranë. Sipas informacioneve praprake mësohet se si pasojë e zjarrit...

Në kërkim për grabitjen në Astir, 39-vjeçari dyshohet autor i një vrasje të bujshme në vend

Një grabitje në një pikë këmbimi valutor ndodhi pak ditë më parë në Astir, Tiranë. Në lidhje me ngjarjen policia shpalli në kërkim autorin Artan...

Shpallet në kërkim autori i grabitjes në Astir, arrestohet pronari garazhit, i tha policisë se nuk e njihte qiramarrësin  

Policia ka zbardhur ngjarjen e shënuar pak ditë më parë në Astir, ku një person në kërcënimin e armës grabiti një pikë këmbimi valutor. Në...

VIDEO E PLOTË: Momenti kur grabitet “exchange” në Astir, autori mbush pistoletën, qytetarja ia fut vrapit

Një pikë e këmbimit valutor është grabitur me armë mëngjesin e kësaj të shtunë në Tiranë, në zonën e Astirit. Video e plotë e...

FOTO: Grabitja me armë e “Wester Union” në Astir, autori mori 30,000 euro dhe iku me biçikletë

Newsbomb.al ka siguruar një fotografi nga vendngjarja, pika e këmbimit valutor që u grabit me armë mëngjesin e kësaj të shtune në zonën e...

Grabitje me armë në Astir, një person futet në “exchange” dhe merr 30.000 euro

Një grabitje me armë ka ndodhur mëngjesin e kësaj të shtune në Tiranë në zonën e "Unazës së Re". Mësohet se një person ende...

Në Astir dhe Yzberisht do të votohet në kapanone për zgjedhjet e 14 majit, s’ka shkolla dhe çerdhe

Vetem tre ditë na ndajnë nga zgjedhjet lokale të 14 majit, ku do të votohet për kandidatët e rinj të 61 bashkive. Në Yzberisht dhe...

Zjarr në një pallat në Astir, banorët në panik dalin nga ndërtesa

Një zjarr i madh ka rënë mbrëmejen e djeshme në tarrcën e një pallati në zonën e Astirit në Tiranë. Banorët e pallatit kanë dalë...

Aksidenti në Astir, arrestohet shoferi që përplasi për vdekje të riun

Është arrestuar shoferi që shkaktoi aksidentin me vdekjen e një personi në zonën e Astirit. Në pranga ka rënë shtetasi P. M. (M)., 30 vjeç,...

Lajmet e fundit