Tirana
scattered clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
45 %
3.6kmh
40 %
Enj
28 °
Pre
34 °
Sht
34 °
Die
23 °
Hën
25 °
E enjte, 21 Shtator, 2023

TAG

Askush nuk e dinte, këngëtari i njohur shqiptar qenka bërë baba për herë të parë (FOTO)

Askush nuk e dinte, këngëtari i njohur shqiptar qenka bërë baba për herë të parë (FOTO)

Këngëtari i njohur Renis Gjoka ka dhënë ditën e sotme një lajm vërtet surprizues. Ai dhe partnerja e tij Jona, janë...

Lajmet e fundit