Tirana
scattered clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
45 %
3.6kmh
40 %
Enj
28 °
Pre
34 °
Sht
34 °
Die
23 °
Hën
25 °
E enjte, 21 Shtator, 2023

TAG

Asambleja e Përgjithshme e Kombeve të Bashkuara

Bushati merr pjesë në sesionin e 73-të të Asamblesë së Përgjithshme të OKB

Ministri për Europën dhe Punët e Jashtme, Ditmir Bushati ka mbërritur sot në Nju Jork ku do të marrë pjesë në Debatin e Përgjithshëm...

OKB kundër Rusisë, miraton rezolutën për Krimenë

Asambleja e Përgjithshme e Kombeve të Bashkuara e ka miratuar një rezolutë me të cilën dënohet shkelja e të drejtave të njeriut në Krime....

Lajmet e fundit