Tirana
scattered clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
94 %
1kmh
40 %
Die
18 °
Hën
25 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
29 °
E diel, 24 Shtator, 2023

TAG

Artur Zheji

Analisti politik: Berisha dhe Alibeaj u takuan 3 ditë më parë, nuk ranë dakord…

Analisti Artur Zheji ka treguar këtë të premte se Sali Berisha dhe Enkelejd Alibeaj, respektivisht të dy drejtuesit e fraksioneve brenda Partisë Demokratike, janë...

Sali Berisha non-grata në Angli/ Zheji: Goditje jo e lehtë për doktorin dhe PD! Lubonja: Akt politik në favor të Ramës

Analisti Artur Zheji thotë se shpallja e ish-kryeministrit Sali Berisha non-grata nga Britania e Madhe, është një goditje jo e lehtë për kryetarin aktual...

Deputeti i PD flet për oligarkët në emision, Zheji e pyet për emrat: Kush janë këta?

Analisti Artur Zheji i ka kërkuar deputetit të opozitës, Oerd Bylykbashi që të bëjë publike emrat e oligarkëve, teksa të dy ishin të ftuar...

Protesta e 7 korrikut/ Zheji: Vjen në një moment të gabuar! Ngjela: Presion indirekt i kundër Amerikës, për të thënë që shqiptarët janë me...

Analisti Artur Zheji thotë se protesta e 7 korrikut e thirrur nga ish-kryeministri Sali Berisha vjen në një moment të gabuar. Sipas tij, në...

Vijnë nga Anglia dhe blejnë pallate”, Zheji debaton me ish-deputetin e PS; Hyseni: Shashka! Asnjë nuk bëhet pa u deklaruar tani

Artur Zheji ka debatuar mbrëmjen e sotme me ish-deputetin socialist Alket Hyseni, pasi analisti është shprehur në Tiranë po pastrohen miliona euro para të...

PD paralajmëroi protesta, Zheji: Zgjedhja e Berishës ka krijuar çarje, nuk ka energji për të mbeldhur njerëzit

Analisti Artur Zheji, thotë se zgjedhja e Sali Berishës në krye të selisë blu ka krijuar çarje mes demokratëve. Sipas tij, edhe paralajmërimi i...

Si duhet të jetë presidenti i ri? Artur Zheji: Rëndësi ka të jetë pa by*thë

Për Ervis Iljazajn, presidenti i ri duhet të jetë mbi palët, me integritet dhe i aftë. Por teksa po përshkruante cilësitë e presidentit ideal sipas...

A do të zgjidhet kriza në PD? Zheji skeptik: Do të shpërthejë në ditët në vijim; Lubonja: Nuk ka bashkim, por nënshtrim

Analisti Artur Zheji dh Fatos Lubonja kanë folur për situatën në Partinë Demokratike dhe zhvillimet e ditëve të fundit. I pyetur  për zgjidhjen e...

Analisti paralajmëron “zhvillime interesante”: Sali Berisha merr drejtimin e PD, ka rënë dakord me Bashën! Ai nuk do përjashtohet

"Ka filluar në dijeninë time, sipas fjalëve të pakonfirmuar, por besoj se ka një lloj peshe, ka bisedime për të ndalur këtë fraksion dhe...

“NAMI I ZI do të ndodhë”, paralajmëron Zheji: Do DALIN EMRA të çuditshëm që kanë lënë gjurmë me 400 milion euro

Analisti Artur Zheji paralajmëron zhvillime të bujshme, teksa SPAK por edhe komisioni parlamentar janë duke hetuar për çështjen e inceneratorëve. Zheji tha se është Ambasada...

Lajmet e fundit