Tirana
broken clouds
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
30 %
4.1kmh
75 %
Mër
29 °
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
E mërkurë, 27 Shtator, 2023

TAG

arrestohen dy persona

Kultivonin drogë në Vaun e Dejës/ Arrestohen dy persona

Dy persona janë arrestuar në Vaun e Dejës, pasi akuzohen se kanë kultivuar bimë narkotike. Policia në një njoftim për mediat bën me dije se...

Sherr me sende të forta mes dy familjeve në Tiranë, arrestohen dy persona

Dy familje janë përplasur me sende të rëndë në Tiranë. Bëhet me dije se në pranga ka rënë shtetasi –A. Sh., 37 vjeç dhe S....

Po transportonin drogë me makinë, arrestohen dy të rinj në Lezhë (Detaje)

Dy persona kanë rënë në prangat e policisë së Lezhës, pasi akuzohen për trafikim të lëndëve narkotike. Bëhet me dije se në pranga kanë rënë...

Dy granata dore në makinë, policia arreston pasagjerin dhe shoferin (DETAJE)

Dy persona kanë rënë në pranga e policisë së Tiranës. Në pranga ka rënë shetatsi shtetasit K. H., 27 vjeç, banues në Pogradec dhe...

Dhunuan punonjësit e policisë, arrestohen dy persona në Mirditë (EMRAT)

Dy persona kanë rënë në prangat e policisë, pasi akuzohen se me dhunë kanë kundërshtuar punonjëit e policisë. Më praga kanë rëmë Spartak Doda 36...

Kultivonin kanabis, arrestohen dy persona në Durrës (EMRAT)

Dy persona kanë rënë në prangat e policisë së Durrësit, pasi akuzohen për kultivim të bimëve narkotike. Bëhet me dije se në pranga ka rënë...

Dy valixhe “FULL” me qindra dokumente false, mes tyre patenta dhe karta ID nga Shqipëria, arrestohen dy persona

Autoritetet në Athinë kanë sekuestruar dy valixhe me pasaporta të falsifikuara, leje qëndrimi, karta ID dhe letërnjoftime të azilkërkuesve. Policia greke ka vënë në pranga...

I vodhën paratë turistit polak, arrestohen dy rinjtë në Durrës

Dy të rinj kanë rënë në prnagat e policisë së Durrësit, pasi akuzohen për vjedhje. Bëhet me dije se në pranga kanë rënë shtetasit O....

U kapën me kokainë gati për shitje, “Shqiponjat” çojnë në pranga dy të rinjtë në Tiranë

Dy persona kanë rënë në prangat e policisë së Tiranës, pasi akuzohen për shpërndarje të lëndëve narkotike në kryeqytet. Në pranga ka rënë shtetasi me...

Tentoi të kalonte në portin e Durrësit me dokumenta false, arrestohet 21-vjeçari nga Kosova

Policia e Durrësit ka arrestuar dy persona, të cilët akuzohen për vepra të ndryshme penale. Bëhet me dije se është arrestuar shtetasi B.A., 21 vjeç, ...

Lajmet e fundit