Tirana
few clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
2.1kmh
20 %
Pre
27 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

TAG

arrest me burg

Policia arreston dy fierakët e dënuar me burg (EMRAT)

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Fier, në vijim të punës për kapjen dhe ndalimin e shtetasve të shpallur në kërkim,...

Gjykata jep masën sigurisë për Genis Mëhillajn, bashkëpunëtorin e vrasësit me pagesë Julian Sinanaj

Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhënë sot masën e sigurisë ‘arrest me burg’ për Genis Mhillajn, bashkëpunëtorin e vrasësit me pagesë Julian Sinanaj....

I preu kokën me thikë 65-vjeçarit, Alban Voda shokon gjykatësit me këtë deklaratë në sallën e gjyqit

Gjykata e Përmetit ka dhënë sot masën e sigurisë ‘arret me burg’ për vrasësin e 65-vjeçarit, Nesim Hoxha, Alban Vodën. Autori...

“Arrest në burg” për Balilin, dy akuzat që rëndojnë mbi të arratisurin

Gjykata e Krimeve të Rënda ka vendoshur masën e sigurisë “arrest në burg” për Klement Balilin. Balili ndodhet në kërkim nga...

Vrasja në Gramsh, gjykata “arrest me burg” për Arlind Llallën

Gjykata e Elbasanit ka dhënë masën “arrest me burg” për Arlind Llallën, 25 vjeç, i cili vrau pak ditë më parë me thikë shtetasin...

Gilmano Dani mbetet në burg, Gjykata nuk pranon rekursin e shokut të Emiljano Shullazit

Gilmano Dani do të vazhdojë të qëndrojë në burg. Gjykata e Lartë nuk ka pranuar rekursin e Danit për ndryshimin e masës së sigurisë...

Jepen masat e sigurisë për anëtarët e familjes Çapja, qëlluan mbi policinë

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka përcaktuar masat e arrestit për anëtarët e familjes Çapja që qëlluan mbi policinë në Elbasan, pak ditë më...

Lajmet e fundit