Tirana
few clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
2.1kmh
20 %
Pre
27 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

TAG

arrest me burg

Ekzekutoi Ridvan Ramazanin, gjykata e Shkodrës le në burg Hydajet Mehmetajn

Gjykata e Shkodrës ka dhënë masën dënimin me burg për Hydajet Mehmetaj, një prej ekzekutorëve të Ridvan Ramazanit. Mehmetaj u paraqit sot në gjykatën e...

Policia sekuestroi arsenalin e armëve në Tiranë, GJKKO lë në burg 9 të arrestuarit (EMRAT)

Prokuroria e Posaçme ka dhënë masën “arrest me burg” për 9 personat, në lidhje me kapjen e armatimit dhe municioneve pak ditë më parë...

Përdhunuan 20-vjeçaren me probleme mendore, lihen në burg dy vëllezërit në Kukës

Gjykata e Kukësit ka vendosur 'arrest me burg' për dy vëllezërit që përdhunuan 20-vjeçaren kosovare, e cila vuan nga problemet mendore. ...

Asnjë gjurmë e tij prej gati 1 muaji, avokati i KAJMAKUT: Nuk e di ku ndodhet, kam gati prokurën

Kajmaku ndodhet pre mëse 20 ditësh në arrati, ndërsa autoritetet e drejtësisë caktuan masën ‘’arrest me burg’’ pasi KQZ-ja i hoqi mandatin e...

Nuk ndodhej në banesën e tij, Gjykata cakton masën ‘’arrest me burg’’ për KAJMAKUN

Gjykata e Tiranës caktoi masën ‘’arrest me burg’’ për ish-kryebashkiakun e Vorës Agim Kajmaku, një ditë pasi prokuroria e Tiranës lëshoi udhër-arrestin ndaj tij....

Sherri me 5 të plagosur në Fier, Gjykata cakton masën dhe për personin e tretë (EMRI)

LEXO MË SHUMË:KONFLIKTI MES 2 FAMILJEVE NË FIER, DËNOHET DHE AUTORI I PLAGOSJES ME PISTOLETËN E POLICIT NË SPITAL (EMRI)

Konflikti mes 2 familjeve në Fier, dënohet dhe autori i plagosjes me pistoletën e policit në spital (EMRI)

Gjykata e Fierit la në burg dhe autorin e plagosje se Aleksandër Zhapajt 4 ditë më parë në spitalin e qytetit. ...

U plagos në ambjentet e Spitalit të Fierit, Gjykata cakton masën për njërin prej personave të konfliktit të Levanit (EMRI)

Njëri prej të plagosurve në Levan të Fierit 4 ditë më parë Aleksandër Zhupa ka mësuar masën e dënimit që Gjykata i ka caktuar....

Hetimet për vrasjen e Indrit ÇELAJT, zbardhet biseda midis Griseldo KUSIT dhe viktimës, ja çfarë dëshmoi Bujar KUSI në gjyq (DETAJE)

Është zbuluar biseda e zhvilluar midis Griseldo Kusit, autorit të vrasjes së punëtorit të kondicionerit Indrit Çelaj në vilën e familjes Kusi dhe viktimës....

Skela që u mori jetën dy punëtorëve, Gjykata jep masën e dënimit për dy specialistët

Gjykata e Tiranës caktoi masën ‘’arrest me burg’’ për Ilir Bendon, drejtuesin teknik të sigurisë së punimeve për firmën ‘’Syla’’ në lidhje me ngjarjen...

Lajmet e fundit