Tirana
light rain
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1kmh
40 %
Die
20 °
Hën
28 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

TAG

arme gjahu

Arrestohet 67-vjeçari në Shijak, mbante armë pa leje (EMRI)

Një 67-vjeçar është arrestuar nga policia në Shijak këtë të diele, pasi mbante armë gjahu pa leje. Në kuadër të operacionit  “Penalitetet”,  falë informacioneve të...

Kërcënoi gruan dhe djalin se do t’i vriste me armë gjahu, arrestohet 46-vjeçari në Dibër (EMRI)

Policia ka vënë në pranga ditën e sotme, 46-vjeçarin Haxhi Shtjefni pasi kanosi familjarët e tij me armë zjarri. Autoritetet bëjnë me dije se 46-vjeçari...

E rëndë në Shkodër, 48 vjeçari vetëvritet me armë gjahu në shtëpi

Një 48 vjeçar i ka dhënë fund jetës mesditën e kësaj të premteje në shtëpinë e tij në Shkodër. Policia njofton se shtetasi me...

E RËNDË në Himarë, vetëvritet me armë gjahu 32 vjeçari

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Himarë, ku një 32 vjeçar është vetëvrarë me armë gjahu në afërsi të banesës...

E rëndë, 68-vjeçari në Fier i jep fund jetës me armën e gjahut

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Fier, ku një person i ka dhënë fund jetës. Bëhet me dije se ngjarja ka...

Po pastronte armën e gjahut, fqinji plagos 6 vjeçarin në Kukës, detajet e para

Një 6 vjeçar nga Kukësi është plagosur aksidentalisht me armë gjahu. Ngjarja ka ndodhur paraditen e sotme në fshatin Kodër Lumë, Kukës. Bëhet me dije...

Vetëplagoset me armë gjahu i moshuari në Pogradec, në gjendje kritike

Një 78-vjeçar ka mbetur i plagosur me armë zjarri ditën e sotme në Pogradec. Sipas policisë, dyshohet se i moshuari është vetëplagosur me armën e...

E rëndë në Divjakë, 66 vjeçari vret veten me armën e gjahut

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Divjakë mesditën e sotme, ku 66 vjeçari A.Ç është gjetur i pajetë në banesën e tij. Sipas policisë,...

I moshuari vetëplagoset me armë gjahu në Lushnjë, ndërron jetë në spital

Një 82 vjeçar ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm në spitalin e Lushnjes pasi ka mbërritur aty me plagë të shkaktuara nga arma e...

EMRAT/ Arrestohen 2 persona në Tepelenë, policia u gjen në banesë kanabis dhe armë gjahu

Dy persona janë arrestuar ditën e sotme në Tepelenë, pasi policia u ka sekuestruar në banesë kanabis dhe armë gjahu. Mësohet se në pranga janë...

Lajmet e fundit