Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Sht
34 °
Die
25 °
Hën
27 °
Mar
32 °
Mër
29 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

TAG

Arlind Lagji

Shkaktoi aksidente me dy të plagosur, gjykata lë në burg ish-drejtorin e doganës së Fierit

Gjykata e Vlorës ka dhënë sot masën e sigurisë “arrest me burg” për Arlind Lagjin, ish-drejtori i Doganës së Fierit. Tre ditë më parë, në...

Arrestohet ish-drejtori i Doganës së Fierit, i dehur në timon përplasi këmbësoren në Vlorë dhe u largua nga vendngjarja

Ish-drejtori i Doganës në Fier, Arlind Lagji është vënë në prangat e policisë një ditë pas aksidentit të rëndë në “Transballkaniken” e qytetit të...

Përplasi gruan dhe u largua nga vendngjarja, shkaktari i aksidentit në Vlorë është ish-drejtori i Doganës që kërcënoi qytetarin

Një aksident i rëndë ndodhi pasditen e sotme në “Transballkaniken” e qytetit të Vlorës, ku një makinë përplasi një kalimtare dhe më pas goditi...

I shkatërroi familjen dhe kërcënoi me jetë qytetarin, shkarkohet drejtori i Doganës në Fier (EMRI-DETAJE)

Drejtoria e Përgjithshme e Doganave ka shkarkuar sot nga detyra drejtorin e Doganës së Fierit, Arlind Lagji. Ky vendim vjen pas denoncimit të qytetarit Algert...

SKANDALI / Pasi e ndau nga bashkëshortja, DREJTORI I DOGANËS Fier kërcënon me vdekje qytetarin: Do të Q*R! Do të të bëj thela-thela (Video)

Një denoncim i rëndë është bërë në emisionin “Ora Now”, ku në qendër të akuzave është drejtori i Doganës së Fierit, Arlind Lagji i...

Lajmet e fundit