Tirana
light rain
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1.5kmh
75 %
Die
24 °
Hën
28 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

TAG

arjan sala

Nga djali i Arjan Salës tek fëmijët e ushtarakëve dhe mjekëve që ranë në krye të detyrës, ja kush janë 11 fëmijët që përfituan...

Kryeministri Edi Rama së bashku me ministren e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, ditën e sotme në një ceremoni të veçantë u kanë dhënë statusin “Fëmijë...

U fut mes flakëve për të shpëtuar kolegët, flet vëllai i Arjan Salës: Kanë kaluar 9 muaj, ende s’ka vendim për ngjarjen, duam informacion

Vëllai i herot, Arjan Sala që hyri në mes të flakëve për të shpëtuar kolegët, pas zjarrit te Casa Italia, kërkon më shumë informacion...

E thotë Erion Veliaj: Arjan Sala, heroi i Casa Italias ishte aktivist i PS; kishte aplikuar dhe për komisioner në 25 prill

Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj, thotë se “Dëshmori i Atdheut” Arjan Sala, ishte një aktivist i Partisë Socialiste dhe se kishte aplikuar për të...

Meta bën deklaratën ‘bombë’: Para Shqipërisë, le të shuhen edhe fëmijët e mi si të Adem Jasharit. Nuk jam me askënd, as me Monika...

Presidenti Ilir Meta sot nga Vlora ka folur për të ndjerin Arjan Sala i cili humbi jetën në një nga magazinat e Casa Italia...

Presidenti Meta vlerëson heroin Arjan Sala me “Dekoratën e Artë të Shqiponjës”: Njerëz të tillë i bëjnë nder kombit!

Presidenti Ilir Meta ka vlerësuar me “Dekoratën e Artë të Shqiponjës” heroin Arjan Sala, i cili humbi jetën pak javë më parë teksa u...

Në nder të heroit Arjan Sala, hapet një pus uji në Indonezi (VIDEO)

Një grup vullnetarësh në Indonezi kanë hapur një pus uji, i cili mban emrin e Arjan Salës, 32-vjeçarit I cili humbi jetën në magazinën...

Parkingun e makinave e kishte kthyer në magazinë, pronari i Casa Italias nuk dëshmon në Prokurori, pretendon se “nuk është mirë psikologjikisht”

Magazina e qendrës tregtare “Casa Italia” u përfshi nga flakë të mëdha pasditen e 24 marsit, të cilat vijuan për 3 ditë me radhë....

Sali Berisha shkon në shtëpinë e Arjan Salës: Akti i Arjanit është epik! Shërbimi i emergjencës pothuajse inekzistent

Ish-kryeministri Sali Berisha ka shkuar ditën e sotme në familjen e Arjan Salës, ku i ka shprehur ngushëllimet familjarëve për humbjen e madhe.Pas vizitës...

“Parkingu ishte kthyer në magazinë”, kreu i Zjarrfikses së Tiranës: Arjani ishte nisur drejt derës por nuk arrriti dot, shokët u kthyen kurse ai...

Kreu i Shërbimit Zjarrfikës të Tiranës Shkëlqim Goxhaj, ka treguar mbrëmjen e djeshme vendin ku u gjet trupi i pajetë i “Dëshmorit të Atdheut”Arjan...

Robert Budina: Arjan Sala pati impakt në media, prandaj Rama e shpalli “Dëshmor të Atdheut”

Regjisori Robert Budina thotë se 32 vjeçari Arjan Sala pati impakt mediatik me veprimin që bëri, ndaj kryeministri Rama mori vendimin dhe e shpalli...

Lajmet e fundit