Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
1kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

TAG

arjan ndoja

Gjykata e Posaçme dënon me burgim të përjetshëm Redjan Rrajën

Gjykata e Posaçme ka dënuar me burgim të përjetshëm Redjan Rrajën, personin e arrestuar dhe akuzuar si një ndër personat që ka pasur rol...

Ramazan Rraja kërkon të dalë nga burgu, Apeli i Posaçëm refuzon ankimimin dhe e lë në qeli

Gjykata e Posaçme e Apelit ka refuzuar ankimimin e bërë nga Ramazan Rraja, nipi i deputetit socialit të Rrahman Rraja, duke e lënë atë...

Operacionalja e prangosi në Fushë Krujë, Gjykata e Posaçme lë në burg Ramazan Rrajën, nipin e deputetit të PS

Ramazan Rraja, nipi i deputetit socialist Rrahman Rraja, do të qëndrojë në burg. Gjykata e Posaçme ka vendosur këtë të premte që ta lërë...

SPAK zbardh atentatin: Redjan Rraja dhe Ariol Halilaj qëlluan drejt prokurorit Ndoja, 10 persona të tjerë i ndihmuan para dhe pas vrasjes (E PLOTË)

Prokuroria Speciale SPAK ka zbardhur këtë të premte atentatin e ndodhur rreth katër vite më parë ndaj ish-prokurorit të Durrësit Arjan Ndoja. Ky i...

5 në pranga dhe 4 në kërkim/ Pamjet e operacionit të RENEAS në Fushë Krujë, sekuestrohen 50 kontrata pronash, miliona lekë dhe ora të...

Policia e Shtetit thotë se ka ekzekutuar pesë urdhër-arreste të prera nga Prokuroria Speciale SPAK dhe ka shpallur në kërkim katër shtetas të tjerë,...

Atentati ndaj prokurorit Arjan Ndoja, SPAK pret urdhër-arreste për 5 anëtarë të ish-Bandës së Durrësit

Prokuroria Speciale ka prerë pesë urdhër-arreste për anëtarë të ish-Bandës së Durrësit, pasi ka dyshime se janë përfshirë në atentatin e katër viteve më...

Zbardhet vendimi i vettingut: Prokurori Arjan Ndoja i lidhur me persona të botës së krimit! Janë vërtetuar dhe kontakte me politikanë

Prokurori i Durrësit Arjan Ndoja u shkarkua nga detyra më 6 maj 2022, pasi Komisioni i Pavarur i Kualifikimit, KPK konstatoi një sërë problemesh...

Brenda 6 viteve pasuria ju rrit me 649 herë, KPK SHKARKON nga detyra prokurorin Arjan Ndoja

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit (KPK), ka shkarkuar nga detyra prokurorin e Durrësit, Arian Ndoja. Procesi i tij i vetingut është kryer nga trupa e...

Përfaqësuesi i ONM “gozhdon” Arjan Ndojën: Pse u bëre prokuror kur merrje 250.000 euro në vit si avokat?! Kaq NUK fitojnë as në Belgjikë

Prokurori i Durrësit Arjan Ndoja është përballur sot me Komisonin e Pavarur të Kualifikimit, pasi ka dalë në vetting. Seanca ka nisur prej paradites...

Prokurori Arjan Ndoja në vetting: Filloi punë me 2 milionë lekë, në vitin 2016 kishte 1.2 MILIARDË! Pasuria ju rrit me 649 herë

Prokurori i Durrësit Arian Ndoja po përballet këtë të premte, më 29 prill, me Komisionin e Pavarur të Kualifikimit. Procesi i tij i vetingut...

Lajmet e fundit