Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
1kmh
75 %
Pre
28 °
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
27 °
E premte, 29 Shtator, 2023

TAG

arian cani

“Nuk ke b*thë t’i thuash”, Arian Çani dhe drejtori i Arkivave përplasen në emision: Fredi Beleri ndërhyri të merrje pasaportën greke (VIDEO)

Gazetari dhe moderatori i njohur Arian Çani është përfshirë mbrëmjen e sotme në një debat të ashpër me drejtorin e Arkivave, Ardit Bido. Debat...

“Athina duhet të përdorë mjete të tjera”, habit Arian Çani: Rama vetë nuk do të futet në BE

Arian Çani ka folur në lidhje me reagimet e Athinës zyrtare për çështjen Beleri. Për të, Greqia nuk po bën asnjë prapaskenë, pasi si...

Çani i del në krah Belerit: Vetëm të fustruarit antigrekë e shohin këtë si çështje penale

Gazetari Arjan Çani ka folur për “luftën” e Fredi Belerit për liri dhe e ka konsideruar atë një të burgosur politik. I ftuar në Euronews,...

Arian Çani zbulon sekretin: Edi Rama e ftoi për drekë Fredi Belerin

Gazetari Arian Çani është shprehur këtë të enjte se kryeministri Edi Rama e ka ftuar për drekë në zyrë Fredi Belerin. Sipas tij, ky...

Çfarë ndodhi me Arian Çanin? Gazetari shfaqet në emision si kurrë më parë

Gazetari Arian Çani si asnjëherë më parë sonte ka ardhur ndryshe në emisionin “Zonë e Lirë” që moderon prej vitesh. Ai është veshur me këmishë...

Arian Çani: Edi Rama iku nga ceremonia para 2 orësh, sapo atje shkoi Yuri Kim

Gazetari dhe analisti Arian Çani është shprehur mbrëmjen për garën për kreun e SPAK dhe marrëdhënies që pretendohet së është krisur mes Ramës dhe...

“Duhet të jesh idiot mos kuptosh ç’na pret”, Arian Cani thirrje shqiptarëve: Largohuni nga ky vend sa më parë

Gazetarë dhe analistë kanë folur mbrëmjen e djeshme për shembjen e “Prestige” si dhe problemet që ka vendi. E teksa po diskutohej për këto tema...

E tha në gjyq Ardian Çapja, sfidon Arian Çani: Përgjimi i Taulant Ballës ekziston, është kopjuar para se të shkatërrohej

Moderatori dhe analisti Arian Çani, ka thënë mbrëmjen e sotme se përgjimi i Taulant Ballës ekziston, pasi një person i ka bërë kopje para...

Arian Çani thirrje të fortë opozitës: Rama e ka mbushur kupën, e rrëzoni sa më parë!

Gazetari Arian Çani foli mbrëmjen e sotme për  protestën e opozitës e cila do të mbahet ditën e nesërme para kryeministrisë. Ai bëri thirrje që...

Arian Çani: Opozita të marrë një super kredi nëse do të fitojë zgjedhjet! Të lërë kolateral godinën e PD-së

Analisti dhe moderatori Arian Çani, thotë se nëse opozita do të fitojë zgjedhjet lokale të 14 majit 2023, duhet të marrë super kredi në...

Lajmet e fundit