Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
33 %
3.1kmh
0 %
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
29 °
E enjte, 28 Shtator, 2023

TAG

arestim

Ngacmoi seksualisht djalin e bashkëjetueses, prangoset 36 vjeçari në Pogradec (EMRI)

Policia e Pogradecit ka arrestuar shtetasin Bledi Sinanllari, i cili akuzohet se ka kryer veprime të turpshme ndaj një të mituri, 15 vjeçar. I...

EMRAT/ Kapen dy ton kokainë në Amsterdam, grupi shqiptaro-maroken ruante “mallin” në apartamente luksoze, ja sa vite burg kërkohet për bandën

Një gjykatë në Amsterdam ka kërkuar shtatë deri në dhjetë vite burg për katër shqiptarë dhe tre marokenë, për kapjen e dy tonë drogë. Sipas...

Në kërkim për trafik klandestinësh në Itali, 28 vjeçari shqiptar arrestohet në Kapshticë

Një shtetas shqiptar i cili ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar, është arrestuar në pikën kufitare të Kapshticës. Bëhet fjalë për një 28-vjeçar, i cili ishte...

EMRAT/ Kishin kultivuar kanabis në tokat e tyre, arrestohen dy vëllezër në Mallakastër, njëri po ujiste bimët narkotike

Dy vëllezër janë arrestua nga Policia e Mallakastrës, pasi kishin kultivuar bimë narkotike në tokat e tyre. Bëhet fjalë për shtetasin Shkëlqim Hoxhaj, të cilit...

“Hajdeni se e vrau”, Policia arreston fierakun me thikë në dorë teksa kërcënonte me jetë bashkëshorten

Një 54-vjeçar është arrestuar nga Policia e Fierit mbrëmjen e djeshme, pasi ka kërcënuar me jetë bashkëshorten e tij. Në pranga ka rënë shtetasi...

Vrau aksidentalisht gruan teksa pastronte armën, arrestohet ish- polici në Mirditë, ja akuzat që rëndojnë mbi të

61-vjeçari Paulin Pacuku i cili një ditë më parë vrau nga pakujdesia bashkëshorten e tij Vitore Pacuku, është arrestuar ditën e sotme nga Policia. Mësohet...

Arrestohen tre gra shqiptare në Zvicër, kishin fshehur 11 kg drogë në  shtëpi

Tre shqiptare janë arrestuar nga policia zvicerane, pasi u kapën me 11 kg heroinë. Policia kantonale e Cyrihut kontrolloi në pronën e një kosovare...

Kishin mbushur shtëpinë me kanabis, arrestohen babë e bir në Gjirokastër, sekuestrohen armë gjahu dhe fishekë

Policia e Gjirokastrës ka arrestuar dy persona përkatësisht (babë e bir) pasi iu gjet në banesë një sasi kanabisi. Gjatë kontrollit, policia sekuestroi 2075...

Ishte fshehur në bunkerin që kishte ndërtuar në dhomën e gjumit, arrestohet bosi i “Ndraghetta-s”, policia i sekuestron mijëra euro

Policia në Catanzaro të Italisë ka arrestuar Cosimo Damiano Gallace, 60 vjeç, i shpallur në kërkim sepse ishte dënuar me 14 vite burg, si...

Lajmet e fundit