Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
28 °
Pre
27 °
Sht
28 °
E martë, 3 Tetor, 2023

TAG

ardian capja

Sëmuret Ardian Çapja, dërgohet me urgjencë në spital një ditë pas arrestimit; ka probleme me zemrën

Ardian Çapja, i arrestuar dje nga RENEA dhe Policia e Elbasanit është dërguar sot me urgjencë në spital pasi ka shfaqur probleme kardiake. Burime...

Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Florenc ÇAPJA, mëngjesin e arrestimit iku nga Rinasi në Stamboll; mund të jetë në Dubai bashkë me gruan

Gazetari Artan Hoxha bën një deklaratë të fortë, për operacionin e Policisë dhe Prokurorisë së Elbasanit, për arrestimin e Ardian Çapjas dhe shpalljes në...

Zbardhi vrasjen e 2012 dhe urdhëroi arrestimin e Ardian e Florenc Çapjas, Policia e Elbasanit merr në mbrojtje prokurorin Ritvan Sukaj

Prokurori i Elbasanit Ritvan Sukaj merret në mbrojtje nga Policia e këtij qyteti, pas arrestimit të Ardian Çapjas në Elbasan dhe shpalljes në kërkim...

Pas Ardian Çapjas, arrestohet dhe miku i tij; ishte fshehur në shtëpinë e “të fortit” të Elbasanit: Efektivët gjejnë radio dhe uniforma policie (EMRI-VIDEO)

Policia e Elbasanit arreston mikun e Ardian Çapjas, i njohur si i forti i Elbasanit i cili u arrestua dje nga RENEA. Në pranga...

Zbardhet ekspertiza e atentatit të Ardian Çapjas, ja nga sa metër largësi qëlluan autorët me snajper

Zbardhet ekspertiza e specialëve të forcave RENEA për atentatin ndaj Ardian Çapjas, i cili u qëllua me snapjer pranë shtëpisë së tij, ku u...

U plagos me snajper pranë shtëpisë, Ardian Çapja kalon rrezikun dhe lë spitalin e ‘Traumës’

Ardian Çapja ka dalë pak më parë nga spitali i 'Traumës', pasi u plagos tre ditë më parë gjatë një atentati me snajper pranë...

Atentati me snajper para shtëpisë, oficeri i shkon në spital por Ardian Çapja refuzon të dëshmojë si tentuan ta vrasin

Ardian Çapja, i ka shpëtuar atentatit të ndodhur 3 ditë më parë para shtëpisë së tij, ndërsa sot ka dalë nga reanimacioni, dhe ka...

Atentati me snajper pranë shtëpisë, Ardian Çapja del nga reanimacioni, u kërkon mjekëve të shkojë në shtëpi

Ardian Çapja ka dalë nga renimacioni, pasi u plagos tre ditë më parë gjatë një atentati me snajper pranë shtëpisë së tij në Elbasan....

Atentati ndaj Ardian Çapjas, ishin 3 autorë të maskuar, lynë makinën me benzinë dhe u larguan me ‘Volswagen’

Zbardhen detaje të reja nga atentati i Ardian Çapjas ditën e djeshme pranë shtëpisë së tij. Bëhet me dije se autorët...

“Ardian Çapja është në gjendje kritike,” gazetarja Lala: Ç’më tha vëllai i tij kur kalova gardhin e shtëpisë

Gazetarja Klodiana Lala e ftuar në emisionin ka zbuluar të dhënat më të fundit nga gjendja shëndetësore e Ardian Çapjes duke thënë se është...

Lajmet e fundit

Standard

Panorama

Dita

Gazeta Shqiptare

Fjala