Tirana
scattered clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
94 %
1kmh
40 %
Die
18 °
Hën
25 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
29 °
E diel, 24 Shtator, 2023

TAG

ardian capja

I dënuar me burg përjetë, shqiptari me tre emra ekstradohet nga Greqia: Vrau babë e bir në Elbasan, porosinë e dha familja Çapja!

Jorgo Leku, alias Olsi Leku, alias Giorgio Leku është ekstraduar nga shteti grek. Pas më shumë se dy vitesh tentativa, drejtësia shqiptare ka mundur...

Akuzohet për vrasjen e babë e bir në Elbasan, Ardian Çapja kërkon lirinë: Jam i pafajshëm, akuzat ndaj meje të montuara nga prokuroria

Ardian Çapja me avokatët e tij ka dorëzuar në Gjykatën Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar një material me 30 faqe ku kërkon të...

Shtyhet seanca kundër Ardian Çapjas në Gjykatën e Posaçme, mungon avokati i të pandehurit

Seanca e radhës gjyqësore në procesin kundër biznesmenit Ardian Çapja, e njoftuar këtë të mërkurë, është shtyrë. Shkak është bërë mungesa e avokatit mbrojtës...

Seanca e fundit ndaj Ardian Çapjas, gazetarja: Prokurori e pyeti për një marrëdhënie intime me një personazh të drejtësisë, krijoi tension në sallë

Gazetarja Klodiana Lala komentoi mbrëmjen e sotme përgjimet e politikanit me emrin “Taulant” dhe lidhjet e tij me krimin. Ajo tha në një intervistë...

Ardian Çapja rrëfehet në gjyq: Avokati im u vra se kishte përgjimet e një politikani të lartë! Dosja u asgjësua, unë s’dola më nga...

Ardian Çapja, biznesmen i fuqishëm në Elbasan dhe tashmë i akuzuar nga drejtësia për disa vepra penale, ka bërë një rrëfim të gjatë në...

“Je një mashtrues ordiner”, sherr në seancën gjyqësore të Ardian Çapjas; I penduari i drejtësisë, Bardhi: Më ofruat lekë për të vrarë babë e...

Ditën e sotme është zhvilluar seanca e radhës ndaj Ardian Çapjas dhe të pandehurve të tjerë. I penduari i drejtësisë, Ervis Bardhi ka rrëfyer...

Shpërthimi me tritol i lokalit në Radhimë, pronari tre muaj më parë dëshmoi në Gjykatën e Posaçme për gjyqin kundër Ardian Çapjas

Lokali i cili u shkatërrua me tritol në orët e para të mëngjesit të kësaj të enjteje në Radhimë të Vlorës, është në pronësi...

Procesi ndaj Ardian Çapjas, zbardhet dëshmia e të penduarit: I kërkoj ndjesë nënës…

Ervis Bardhi, i penduari i drejtësisë në çështjen në ngarkim të Ardian e Florenc Çapjes e të tjerëve të akuzuar për vrasjen e Gentian...

Akuzohet për vrasjen e babë e bir në Elbasan, mbahet seanca e radhës për Ardian Çapjan, pritet dëshmia e 5 persona

Sot është mbajtur seanca e radhës për Ardian Çapjan, i cili akuzohet për vrasjen e Gentian dhe Nezir Beqirit, babë e bir që u...

Akuzohen se vranë babë e bir në Elbasan, dërgohet për gjykim në GJKKO dosja e Ardian dhe Florenc Çapjas

Dërgohet për gjykim në Gjykatën e Posaçme Kundër Krimit dhe Korrupsionit, dosja e Ardian dhe Florenc Çapjes. Burime për mediet bëjnë me dije se gjithashtu...

Lajmet e fundit