Tirana
light rain
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1.5kmh
75 %
Die
24 °
Hën
28 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

TAG

arber papleka

Vrasja e Pjerin Xhuvanit në Elbasan, Gjykata e Apelit lë në burg Arbër Paplekën, lirohen 10 të tjerët

Gjykata e Apelit ka lënë në fuqi vendimin e Elbasanit për Arbër Paplekën, i cili akuzohet për vrasjen e Pjerin Xhuvanit. Apeli ka dhënë masën...

Dolën në rrugë ditën e vrasjes, Artan Hoxha publikon VIDEON: SMV-të e bardha patrullojnë Elbasanin, u morën me qira 1500 euro te RENAULTI, deri...

Gazetari investigativ Artan Hoxha publikon disa pamje të papublikura më parë, ku duket tre furgonët e bardhë me grupet paramilitare të Partisë Demokratike, që...

VIDEO shokuese e Xhelal Mziut: Kemi gati grupet tona, na telefononi dhe çdo person i dyshimtë do e pësojë si ai i Elbasanit!

Pas ngjarjes së rëndë në Elbasan, ku persona të armatosur pjesë e “strukturës për mbrojtjen e votës së PD” qëlluan për vdekje mbështetësin e...

Mero Baze: Të justifikosh vrasjen e paramilitarëve të PD, do të thotë të justifikosh thyerjen e vilës se Ilir Metës në Lalëz, nën dyshimet...

Analisti dhe gazetari Mero Baze thotë se të justifikosh vrasjen e Pjerin Xhuvanit nga një paramilitar i amratosur i PD, do të thotë të...

Policia nxjerr bllof Gazment Bardhin: Te ML-ja e zezë, nuk janë gjetur “sende të kundërligjshme”; asnjë nga 10 ish-policët “e PD” nuk është nga...

Policia e Shtetit nxjerr bllof Sekretarin e Përgjithshëm të PD Gazment Bardhi, i cili dje deklaroi se në makinën tip Mercedes Benz ML që...

10 ish-policë të arrestuar për vrasjen në Elbasan, Ardi Veliu: Qarkullonin me tre furgonë me logon e PD, në kërkim Klement Xhaferri, pamjet filmike...

Ardi Veliu, drejtues madhor i Policisë së Shtetit njofton se për ngjarjen e djeshme në Elbasan janë arrestuar 10 persona dhe janë shpallur në...

Pavlo Vuksani, Arbër Papleka dhe Emiljano Prenga pjesë e shtabit të armatosur të PD, ish-polici shkon nga Trauma në Elbasan: Do dëshmojë për vrasjen

Pavlo Vuksani, ish-punonjës i Policisë, ka dalë nga spitali i Traumës ku qëndronte prej mbrëmjes së djeshme dhe është shoqëruar për në Policinë e...

HABIT anëtari i Këshillit Kombëtar të PD: Vrasësi i Elbasanit, edhe po u arrestua, të hënën del nga burgu, do mbrojmë votën me çdo...

“Edhe po e arrestuan, del të hënën nga burgu”. Skerdjan Dhuli, anëtar i Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike ka komentuar në rrjetet sociale për...

“Vrasësi” i Strukturës për Mbrojtjen e Votës së PD sot në Elbasan, qëlloi 10 plumba me armën që e kishte për mbrojtje banese (TË...

Askush nuk e besonte nga oficerët e policisë në vendngjarje se një njeri I tyre, apo njëri nga ata, do të nxirrte armën dhe...

Policia jep njoftim për ngjarjen e RËNDË në Elbasan: Janë 4 të plagosur, autori është arrestuar, efektivja e “Shqiponja” donte të… (DINAMIKA E NGAJRJES)

Policia e Shtetit ka dhënë njoftim zyrtar lidhur me ngjarjen e rëndë që ka ndodhur ditën e sotme në lagjen “5 maji” në Elbasan,...

Lajmet e fundit