Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Sht
34 °
Die
25 °
Hën
27 °
Mar
32 °
Mër
29 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

TAG

Arben Isaraj

Ish-deputeti i PS kandidon për në KAS: Jam skllav i ligjit, mos më gjykoni nga kopertina

Ish-deputeti i Partisë Socialiste Arben Isaraj ka vendosur që të aplikojë për anëtar i Komisionit të Ankesave dhe Sanksioneve. Ai është...

Ish-drejtori i PS thirrje Metës: Piqu o i papjekur, nëse ndjen se temperatura është e lartë dhe pjekja po kalon në djegie…

Ish-drejtorit të Transportit Rrugor Arben Isaraj, një nga figurat e rëndësishme në PS, ‘këshillon’ Presidentin Ilir Meta ‘të piqet’ teksa e cilëson si ‘të...

‘Theu’ arrestin e shtëpisë dhe u zu me djemtë e biznesmenit të njohur, dërgohet për gjykim dosja e vëllait të Arben Isarajt

Dosja e Altin Isarajt, vëllait të ish-drejtorit të Transportit Rrugor Arben Isaraj, është dërguar sot për gjykim. Mësohet se Gjykata do...

Ridel në skenë Arben ISARAJ, juristi jep zgjidhjen: DEKRETI I METËS akt administrativ, ja kush e ANULON (SHTRON PYETJEN: PO SIKUR TË REVOKOJË QEVERINË???)

Ish-zv.dekani i Fakultetit të Drejtësisë dhe në detyrën e fundit Drejtor i Përgjithshëm i targave dhe patentave por që dha dorëheqjen nga detyra, Arben...

Sa doli nga burgu, vëllai i Arben ISARAJT sherr me armë me djemtë e BIZNESMENIT të njohur në Tiranë

Sherr me armë, në zonën e të pasurve në Tiranë. Disa muaj më parë Drejtori i Transportit Rrugor Arben Isaraj dhe...

Dha dorëheqjen pas arrestimit të vëllait, komandohet drejtori i ri i Transporteve (EMRI)

Është komanduar drejtori i ri i Drejtorisë së Përgjithshme e Shërbimeve të Transportit Rrugor. Në krye të DPSHTRR është komanduar Azbi...

Deputeti i jep 100 milion lekë për bamirësi drejtorit të Patentave, Arben Isarajt

Një fakt interesant nga bamirësitë e shumta të deputetit Tom Doshi, i cili këtë herë kandidoi nën siglën e PSD në Shkodër dhe mori...

Akuza e rëndë, ja kush është personazhi i kronikave të zeza që fshihet pas drejtorit të rëndësishëm në ministrinë e Energjitikës (EMRAT)

Drejtorët hije ishin në qendër të emisionit “Ju flet Moska” në Ora News të Kastriot Myftarajt. Sipas Myftarajt një nga këta drejtorë hije është...

Lajmet e fundit