Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1kmh
0 %
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
30 °
E enjte, 28 Shtator, 2023

TAG

arben dervishaj

Inceneratori i Fierit/ Gjykata e Posaçme dënon me 10 vite burg Lefter Kokën! Zv.presidenti i FSHF shpallet i pafajshëm

Ish-ministri i Mjedisit Lefter Koka është dënuar me 10 vite burg nga Gjykata e Posaçme. Vendimi për 15 personat e akuzuar për impiantin e...

Debate në GJKKO për “Fierin”/ Bllako: Hakmarrje personale nga SPAK! Dervishaj: S’kam shkelur ligjin, kërkoj lirinë

Seanca e kësaj të hëne e mbajtur në Gjykatën e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, për Inceneratorin e Fierit është shoqëruar me...

Inceneratori i Fierit / Bien akuzat shpërdorim detyre dhe korrupsion, Arben Dervishaj kërkon lirinë në Gjykatën e Lartë

Gjykata e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka çuar për gjykim pak ditë më parë dosjen e inceneratorit të Fierit. Ajo që bie...

Gjykata e Posaçme kalon për gjykim inceneratorin e Fierit, mes të akuzuarve dhe Lefter Koka e Alqi Bllako

Gjykata e Posaçme ka pranuar dosjen e paraqitur nga SPAK dhe ka kaluar për gjykim rastin e inceneratorit të Fierit. Janë 10 persona që...

Lajmet e fundit