Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
52 %
3.6kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
20 °
E hënë, 2 Tetor, 2023

TAG

Arbana Osmani

FOTO/ Nga Fevziu, Arbana dhe Ermal Mamaqi, “Vip-at” që iu gëzuan fitores së kuqezinjve

Stadiumi “Air Albania” u mbush plot e përplot me tifozë të zjarrtë mbrëmjen e djeshme për të ndjekur nga afër ndeshjen Shqipëri-Poloni, ku kuqezinjtë...

E vogla feston 1-vjetorin, Arbana Osmani ndan fotot e ëmbla: Jam e bekuar që jam nëna jote Zoi!

E vogla e Arbana Osmanit dhe Eduart Grishaj sot feston sot ditëlindjen. Zoi ka mbushur sot 1 vjeç dhe familja është mbledhur për të...

Dasma madhështore e Arbana Osmanit, moderatores i mbërrijnë fotot

Një muaj më parë në Como të Italisë, Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj i thanë “po”  njëri-tjetrit. Mes njerëzve të zemrës ata u betuan...

Kritikat për stadiumin “Air Albania”, Arbana Osmani zbulon ç’ndodh në “San Siro”

Stadiumi “Air Albania” është vënë në qendër të kritikave javët e fundit për shkak të koncerteve të organizuara në të. Shumë futbolldashës janë shprehur...

Merr fund misteri, del FOTO e Arbana Osmanit nuse

Dasma e Arbana Osmanit dhe Eduart Grishajt ishte një ndër dasmat të cilët u komentua gjerë e gjatë, para dhe mbajtjes së saj. Para...

Arbana Osmani publikon fotot mahnitëse pas dasmës, vendi ku çifti po kalon muajin e mjaltit

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë, të shtunën në Toskana të Italisë. Edhe pse dasma është përfolur prej muajsh...

FOTO/ Ja kush janë vajzat që Arbana Osmani zgjodhi si shoqërueset e nuses

E teksa ditët kalojnë, pak nga pak po zbulohen detaje nga dasma e Arbana Osmanit dhe Eduart Grishaj, e cila u mbajt të shtunën...

Kurorëzoi dashurinë në Toscana, vjen reagimi i parë nga Arbana Osmani dhe publikon copëza nga dasma

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj kurorëzuan dashurinë e tyre të shtunën që lamë pas në Toscana të Italisë. Ndonëse, kanë kaluar dy dit nga...

Arbana dhe Eduarti kurorëzojnë dashurinë, të ftuarit postojnë foto nga dasma

Moderatorja Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë në Toskana të Italisë. Edhe pse dasma është përfolur prej muajsh...

Arbana dhe Eduarti kanë një kërkesë “të çuditshme” për të ftuarit në ceremoninë e dasmës

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë këtë të shtunë në Toskana, Itali. Mirëpo çifti dëshiron të ruajë privatësinë...

Lajmet e fundit